Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban hogy szakítás után a másik fél pár év után újra jelentkezik?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne.Hogy ha ti veletek szakít egy ember akibe nagyon szerelmesek voltatok de az illető nem bánta a szakítást akkor ő évek múltán jelentkezhet újra..? hogy megpróbálná újra vagy barátok legyetek stb.

hisztek ebben?



2012. nov. 19. 00:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént ez, többször is. Van aki még 7 év után is újrakezdené velem,pedig ő dobott annak idején.

De én egyikükkel sem kezdeném újra. Ha akkor, amikor lehetett nem becsült meg, akkor így járt. Nagy fájdalmakat okoztak, amit én egyedül saját erőmből kihevertem és bár megbocsájtottam nekik, de nem felejtek. És hol lenne a garancia, hogy érettebb lett a másik és nem csinálná-e meg ezt velem újra?

Meg az is benne van a pakliban, hogy az exeim iránt én már nem érzek semmit, abszolút nem tudnék már rájuk férfiként nézni.


Barátkozni meg mi értelme? Vannak nekem barátaim akik jóban rosszban mellettem álltak, akikre számíthatok, olyan embertől én nem akarok semmit, aki egyszer cserbenhagyott és nem is adok neki magamból semmit, barátságot sem. Ott volt a lehetőség, nem élt vele, ennyi.


Szóval létezni létezik ilyen,de nem minden esetben jó dolog ez és működőképes, persze mindenkinél máshogyan van ez. De én nem kezdeném újra egyikükkel sem. Tudom, hogy náluk sokkal jobbat érdemlek.

22/L

2012. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Theodorik84 ***** válasza:
Nálam exem 1-2 hónaponta szokott "jelentkezni" hogy mi van velem. Ilyenkor egy felszínes csevejen túl sosem jutunk tovább, nem mintha akarnék is....amiket művelt azt sosem felejtem, az egy dolog hogy megbocsájtottam neki. Persze azóta Ő már boldog anyuka, de állítása szerint nem tud elszakadni tőlem mint barát (eléggé komolyan ápolgattam annó a lelki világát, és sokmindenben segítettem neki), de ha esetleg úgy próbálkozna, hogy legyen valami köztünk megmondanám neki, hogy már másodszorra is nagy hiba volt újra bíznom benne, harmadik esélye nincsen, de szerencsére ez a veszély nem fenyeget :) 28/F
2012. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!