Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni/ kitörölni életem szerelmét a szívemből és az eszemből?

Figyelt kérdés

Ő volt életem első szerelme és vele volt életem első párkapcsolata. Nem tartott sokáig, mert ő szakított velem hirtelen, de én még mindig szeretem és szenvedek miatta, a hiánya nélkül, hiányzik.

Hiába mondja mindenki akinek elmeséltem mi történt,hogy csak kihasznált, nem szeretett igazán, és nem érdemelt meg, hiába haragszom rám és néha gyűlölöm....akkor is ő mindenem.

Már pár hónapja hogy vége de még ugyanúgy fáj és az idő ez idáig semmit sem segített, ugyanolyan rossz mint akkor, vagy ha nem rosszabb.



2012. nov. 23. 16:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ezt már más is mondta, amit te hogy ha látja rajtam hogy jól vagyok nélküle is akkor egy idő után ő keres, vagy ha én akarom akkor csak mint egy havert.

Hát nemtom hogy ez nála fog-e működni.....

Eddig én futottam utána...mostmár nem fogok. Látni nem tud mert nem egy helyen lakunk, esetleg facen ha megnézi a profilom . De abból nem fogja megtudni hogy hogy vagyok nélküle.

Azt tanácsolta az a nő, hogy tegyek ki magamról képeket ahol mosolygok és vidám vagyok, változtassak a külsőmon hát ez már megvan és amit kiraktam képet soknak tetszett, még a haverjának is! :) és még olyan is lájkolta akivel nem voltam jóba sose.

2012. nov. 25. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!