Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni/ kitörölni életem szerelmét a szívemből és az eszemből?

Figyelt kérdés

Ő volt életem első szerelme és vele volt életem első párkapcsolata. Nem tartott sokáig, mert ő szakított velem hirtelen, de én még mindig szeretem és szenvedek miatta, a hiánya nélkül, hiányzik.

Hiába mondja mindenki akinek elmeséltem mi történt,hogy csak kihasznált, nem szeretett igazán, és nem érdemelt meg, hiába haragszom rám és néha gyűlölöm....akkor is ő mindenem.

Már pár hónapja hogy vége de még ugyanúgy fáj és az idő ez idáig semmit sem segített, ugyanolyan rossz mint akkor, vagy ha nem rosszabb.



2012. nov. 23. 16:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

3#

Lehet hogy még érnem kell/ tapasztalnom de értettem mit akarsz mondani..

Ismerem, nálunk lepcsánkának mondják. De már herotom van tőle :)

amúgy már azt terveztük hogy összeköltözünk.

2012. nov. 24. 01:35
 12/21 anonim ***** válasza:
Lehet h most így érzed de ez is egy tanulság. Az élet ilyen . Próbáld meg úgy felfogni h valamilyen értelemben ez is a a javadat szolgálja. Tanulság alapon.Meg értem milyen nehéz most de jobb lesz meglátod :)
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? (csak kíváncsiság)
2012. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Milyen trollkodás?Nem kell véresen komolyan gondolni mindent!Valami gond lehet veled ha már ennyi hónap telt el és még mindig ő jár a fejedben!Szakított veled, kihasznált, nem szeretett igazán és nem érdemelt meg és ezek után szomorkodsz miatta?Mégis mit szerettél benne?Azt szereted ha így bánnak veled?Megérteném ha te csaltad volna meg és fájna az elvesztése mert ő nagyon jó volt hozzád de hát nem volt az!Miért nem keresel olyan lányt aki meg is becsül téged?Gondolj a rossz dolgokra!ezért írtam azt hogy DELETE!!!Töröld ki valahogy őt a fejedből!Tudom hogy most rohadt sz@r minden és piszkosul nehéz, de csak arra gondolj hogy jobbat érdemelsz nála!És ennyi!Azért kellett mennie mert te különb vagy és sokkal több szeretet meg törődést érdemelsz!Úgyhogy ne merj nekem szomorkodni!!!
2012. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

22vagyok

14# válaszoló: nem kereshetek magamnak lányt mert én is az vagyok és nem vagyok lezbikus :D

Hogy mi a baj velem? Az, hogy szerelmes vagyok...

Nem tudtam, hogy ezt fogja csinálni, én nem látok a jövőbe ( úgy mint ő, legalább is azt hiszi), de megszerettem...hogy mit? Hát úgy az egész embert ahogy van, kívül, belül. Ahogy már mondtam, nem tudhattam előre ....

2012. nov. 25. 01:03
 16/21 A kérdező kommentje:

Am igazad van, jobbat érdemlek de ez a kib@szott szívem...

Ja és sose jutott volna eszembe hogy megcsaljam.. Ha ezt tettem volna megértem h. így bánik velem de így..

2012. nov. 25. 01:09
 17/21 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jujj hát akkor bocsi!:) Amúgy én is lány vagyok..Nem is értem miért gondoltam azt hogy fiú vagy! Akkor viszont meg eszedbe se jusson azzal az idiótával kibékülnöd!Ugyanez volt az én kapcsolatomban is, nem szeretett, kihasznált, én pedig mindig megbocsájtottam neki..Mikor szakítottam vele állandóan zaklatott és végül csak szóba álltam vele!Ha ennyire szereted és nélküle sehogy sem tudsz boldog lenni akkor adj neki egy utolsó esélyt de csak akkor ha könyörög neked!És amennyiben csak azt fogod tapasztalni, hogy nem becsül meg akkor be kell látnod, hogy kutyából nem lesz szalonna és bizony jobbat érdemelsz!Ha viszont nem hív, nem keres, akkor nem ér annyit sem hogy eszedbe jusson!
2012. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

17#

szoktam ilyen zenét hallgatni, de inkább Linkin Parkban.

18#:

Én is megbocsájtottam neki mindig. Sajnos ő az, aki nem hiv, nem keres..:(. Én adnék neki esélyt, csak ő nem akar nekem. Mindent rám ken, engem hibáztat mindenért, lefitymálja bármit teszek/mondok de magában nem keresi a szálkát csak bennem.. Pedig 2 ember kell ahoz is, hogy egy kapcsolat elromoljom, szerintem. Na mindegy.

Azt mondja azért nem keres, hogy Én! eltudjam felejteni őt, és még úgy tett, próbáljak nem rá gondolni...

2012. nov. 25. 14:03
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor viszont már nem szeret!Nem hinném hogy érdemes vele foglalkoznod!Egyébként lehet, hogy ha többé már nem keresed akkor pár hónap múlva ő fog felkeresni, de most már neked nem szabad szóba állnod vele!Ne fuss utána , mert minél jobban ragaszkodsz hozzá annál jobban menekülni fog.. de amennyiben észreveszi hogy jól érzed magad nélküle mert jársz bulizni, shoppingolni barátnőkkel, egyáltalán nem szomorkodsz már miatta akkor biztosan észreveszi majd, hogy túl tetted magad rajta és nem fogja kibírni hogy ne keressen!Még akkor is ha lesz másik bnője!De amikor te már ott fogsz tartani érzelmileg, hogy letudod foglalni magad a barátnőiddel addigra már valamelyest túl leszel ezen a srácon..és lehet, hogy ezek után már akkor sem kellene neked ha ő könyörögne hogy fogadd vissza! ;)
2012. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!