Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rossz a kedvem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz a kedvem, hogy vidítsam föl magam?

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja ebben a stádiumban vagyok. Mintha nem történne semmi, az idő gyorsan telik, de mégse érzem jól magam. Minden olyan érdektelen nekem. Párkapcsolati téren mindig megszívtam. Egyik rosszabbul sült el mint a másik. Most meg egyedül vagyok, de ez mégszarabb. Elég paradox helyzetben vagyok, mert már rámférne egy kapcsolat. De semmi esélyt sem adok, h létrejöjjön, mert sehova sincs kedvem ilyen hidegben kimozdulni. Marad a suli, ott meg aki érdekel, foglalt.-.- Igazából mindenki boldog, csak én nem. Nemtom, csak én vagyok ilyen depis, vagy más is így van ezzel? Az a szar, h jól nézek ki, meg össze is jöhetnék akárkivel, de egyszerűen nincs erőm bármi erőfeszítést is tenni ez ügyben, annyi csalódás ért már..

2012. dec. 12. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En ha azomoru vagyok, rosz a kedvem vagy felduhitett valaki/mi elmegyek a konditerembe. :)

Felszabadito erzes, raadasul a kulsomon is kezd latszani... :-)

Probald ki, vagy ne! Barhogy is, sok sikert!

2013. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A vidító varázs segítégével.
2013. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!