Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan mondják hogy nagyon szép vagyok, de mégse talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok, és nem vagyok buta sem.. mégsincs olyan fiú aki komolyabban közeledne felém, aki meg igen, az nem az én esetem.. Nekem túl nagyok az elvárásaim? vagy mi nem stimmelhet velem?

2013. jan. 6. 01:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
78%-os kicsit nagy a szád,egyébként meg k*rva szar a csajozós szöveged és ki adja ki magát mintha te lennél az te féleszű?Látom mikor osztották az észt te is épp nyaralni voltál
2013. jan. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Most már Te is tudod tapasztalatból.

2013. jan. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:

Ja várjál csak, KI MONDJA?

"sokan mondják hogy nagyon szép vagyok"

2013. jan. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha te ezt csajozásnak veszed, hogy fél négykor fila táskáról beszélünk, komoly gondok vannak a fejeddel.:D
2013. jan. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:
ez kéész :'D meg volt a röhögő görcs is :D hát már majdnem ugyanaz :D am honnan tudod h nekem is bejönnének a táskás emberkék? :D na ja xd nem hiszi el hogy házban :o
2013. jan. 6. 03:28
 36/78 anonim ***** válasza:
Látom elgurult a gyógyszer, nem lett elárulva a lakhely, jön az oltás.:D
2013. jan. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:

Hát mert ez mindenkinek bejön. A dalból tudom XD..

Na de hogy lefekvés előtt értelmeset is válaszoljak, ha tényleg olyan szép vagy, ez is gond lehet.:D

Sok férfi beszari kezdeményezni egy szép nőnél.:P

Na jóccakát! :P

2013. jan. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:
de milyen jót elbeszélgetett magával :D
2013. jan. 6. 03:31
 39/78 A kérdező kommentje:
hát de ez hülyeség. :/ jó8 :D
2013. jan. 6. 03:33
 40/78 anonim ***** válasza:

Jokepu vagyok, pocsom se kicsi, anyagilag sem allok szarul, humorom is van, beszelni is tudok, megis 90%-ban buta lanyokat talalok csak. Szerintem a legnagyobb baj az, hogy nincsenek igenyes szorakozohelyek (nem csak diszkora gondolok, hanem barmilyen szorakozasi lehetosegre). Van a "b@sszunkbe"... Eees nagyjabol ennyi. Nyaron egy fokkal jobb a hekyzet, akkor jobban mocorognak az emberek. Na meg itt a dohanyos- nem dohanyos ellentet. En pl dohanyzom, de ezt a szep, es igenyes lanyok java resze ellenzi. Tudat alatt a nem dohanyosok mind parasztnak tartjak a dohanyosokat.


Aztan van meg stilusbeli elteres, illetve esetedben valoszinuleg a legnagyobb problema az esetleges udvarlok onbizalomhianya. Sok oka lehet. Ha valaki bejon, es ranezesre ugy gondolod, hogy normalis, kezdemenyezz. Nem kell leszolitani, eleg, ha pl "veletlenul" masfele nezel, mikozben mesz fele, es nekimesz, vagy valamilyen hasonloan bugyuta modon kapcsolatba lepsz vele (vagy ott a klasszik szemezes). Ha van toke, beszelgetni kezd, ha nincs, nem neked valo.

2013. jan. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!