Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan mondják hogy nagyon szép vagyok, de mégse talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok, és nem vagyok buta sem.. mégsincs olyan fiú aki komolyabban közeledne felém, aki meg igen, az nem az én esetem.. Nekem túl nagyok az elvárásaim? vagy mi nem stimmelhet velem?

2013. jan. 6. 01:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:

Álmatlan éjszakám lesz miattatok :(

El lettem tiporva,mi lesz így velem?

Egyébként,nem azért kérdeztem,hol laksz,hogy ismerkedjek veled,mert nem szorulok erre,nekem megy élőben is...válogatós vagy plusz legyél egy kicsit szerényebb,díjazni fogják a "férfiak",már ha lehet így nevezni ezeket a mai pávagyerekeket vasággyal együtt 45 kilóval,rózsaszín pólóban,letolt gatyával meg vasalt hajjal.

na puszi

2013. jan. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy "poénon" sem sikerült röhögnöm, talán azért, mert nem is volt poén idáig. Az ilyen sz.r faviccek inkább idegesítőek, nem viccesek. Erre örülj haver, ha egy tízes skálán kapsz egy 2-est és az a jóindulatom jele. De a csodás dumakészségedet inkább ne villogtasd értelmesebb embereknek az utcán, mert megvernek.
2013. jan. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírója pedig 13 évesre saccolható be (+-), azért nem talál meg a szerelem, mert még nem tudod, mi az. A srácok meg puhap.csűek a közeledéshez. Örülök, hogy segíthettem.
2013. jan. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:

köszi a hosszú választ :) van benne valami :)

am kimondta hogy nekem azok jönnek be? ne itt osszd az észt, mert neked sincs.. xd meg ha ez neked csajozós duma volt akkor ott gondok lehetnek :/

utolsó, ezt kinek írtad? :o

2013. jan. 6. 03:43
 45/78 A kérdező kommentje:
hát jó is lenne ha 13 lennék még :) de akkor én nem ilyen kérdésekkel foglalkoztam, mint most a többi 13 éves :/ :)
2013. jan. 6. 03:45
 46/78 anonim ***** válasza:
Miert, te tudod? Vagy csak azt hiszed? Van egyaltalan definicioja? Nincs. Olyan, mint a Loch Ness-i szorny. Egyesek szerint jo, masok szerint a fejed veszted miatta, van, aki huen ervel letezese mellett, masok szerint sose letezett, a tudosok pedig a mai napig nem tudtak se alatamasztani, se megcafolni
2013. jan. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó mondás,és mit ad Isten pont passzol ide:

"Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"

Egyébként a szövegértelmezési probléma tényleg népbetegség itt,ezért inkább csak annyit írok,Jó éjszakát!

2013. jan. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:
na ezt most mire írtad??
2013. jan. 6. 03:53
 49/78 anonim ***** válasza:
Kérdező, 33.-ra választ, légyszi...
2013. jan. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:

"Neten vitatkozni = paralimpia

Tok mindegy, hogy nyersz-e, fogyatekos vagy"


Ez a mondas jobban passzol.


Amugy, csak az aktualitas kedveert: jo reggelt! :D

2013. jan. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!