Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedhetnék rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék rendes, becsületes lányokkal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 4éves kapcsolatom tavaly ért véget. Egyszerűen ha most körülnézek azt látom hogy teli van a város 15-17éves lányokkal,agyonfestve fele lezbikus,másik fele meg arra büszke hogy milyen bulikban milyen kalandja volt (hülyére ivászat-ribanckodás) bocsi a kifejezésért...

Hihetetlen ami itt megy.. jó biztos van kivétel.. és igazából szeretnék megismerni egy olyan lányt, akinek nem ezekből áll az élete, hanem egy fiúra vágyik aki hűséges,szereti tiszta szívből önzetlenül,és ezt a lány is biztosítani tudja, ne az legyen az első hetek elteltével hogy megcsalta a lány a fiút,vagy hogy mégse működik a kapcsolat, közben tegnap még aztmondta mennyire szeretlek.. Nincsenek nagy igényeim, nem az számít hogy legyen kilencmillió ismerősöd,hanem hogy tartós,hűséges,szeretetben teljes kapcsolatot akarj,és engedd hogy szeretettel forduljanak feléd. Értem ezt akár egy ölelésre,vagy akár egy szimpla bókra..


Őszinte lányok,holvagytok :/ ?

Nektek mi a véleményetek erről?? Kort és nemet írjatok.

Köszönöm !



2013. jan. 9. 15:41
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
9-es jó volt olvasni a gondolkodásodat és az írásodat. Talán még van remény...
2013. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

Egy csomó ilyen lány van, csak sajnos manapság ők nem sok embernek kellenek... :-S

19/N

2013. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Mint minden esetben most is akadnak kivételek.Igazából sok olyan lány van akinek hasonló gondolkodása van mint neked.Vannak,de nehéz őket megtalálni.Én is egy ideje hasonló lányt keresek.(Vannak ilyenek?Bizonyítsd be! xD)

Nem könnyű...

az "értékes" lányok párkapcsolatban vannak(nem meglepő)(A boltban is a jobb árut viszed el nem?)

Az emberek többsége mindig a lehető legjobbra törekszik.Társkereső oldalaknak nagy hátránya az,hogy az illető lány akit "megcélzol" nem is válaszol.Ennek több oka is lehet(nincs profilképed,van profilképed,de nem jössz be neki)De lehet,hogy ha beszélne veled,találkozna veled más lenne a véleménye.Ki tudja.. Pár oldalt már megnéztem,de nem jutottam semmire,illetve az ember nem tudhatja biztosra,hogy a személy valódi-e...

Mondjuk egy-két embert ismertem már meg így,de csak barátok vagyunk..

Szerintem nincs azzal gond,ha egy lányban van "élet".De csinálja mértékkel.Ha te nem szeretsz eljárni bulizni,akkor elmegy a barátnőivel.Gondolom annakidején te is csináltál programokat az akkori barátnőd nélkül.Ha mégsem akarsz "bulizós" lányt,akkor keress érdeklődési körödnek megfelelőt!Akkor már adott egy téma.Van pár ismerősöm akik így találtak egymásra.Sokan azóta is együtt vannak.

20/F

Kmét

2013. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim válasza:
szerintem ismerkedj egy könyvtárban vagy egy társkereső oldalon
2013. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Remélem ez nem igaz, hogy az értékes lányok párkapcsolatban vannak, mert az azt jelentené, hogy nem vagyok értékes. Én csak akkor használnék társkeresőt, ha már nagyon nincs más lehetőségem, de az biztos, hogy visszaválaszólnék, legalább azt, hogy bocsásson meg de túl idős hozzám, vagy hasonlók, ez a minimum. Ja, és köszönöm, annak, aki a gondolkodásmódomat dícsérte.
2013. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

Hol élsz Te, a Holdon?

Sok lány őszinte, példának itt vagyok én, na. :D

Komolyra véve a szót... épp most írtam valahová, hogy nem keresni kell az ilyen lányokat, hanem várni rájuk, sőt, pusztán csak élni. Ha úgy fogod fel a dolgokat, hogy semmin nem erőlködsz, csak élsz, úgy, ahogy esik (...úgy puffan:D), sokkal könnyebb lesz, illetve nem azt várod, hogy mikor találkozol egy Neked való leányzóval, mert nem is vársz semmire.

Hogy hol találsz ilyen lányokat? Figyelj, én úgy gondolom, nincsen lehetetlen, még a legelképzelhetetlenebb helyeken is akadhatsz rendes, helyes, aranyos, megértő, stb. lányokra.

16/L

2013. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Utolsó, én még őszinte lánnyal nem találkoztam. Ha egy lány őszintének tűnik, az azt jelenti, h jól tud hazudni. Tapasztalat.
2013. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Akkor nem nyitod ki a szemeidet, kedves tizenhetes. (a tizenhatos vagyok)
2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Ha nem nyitnám ki a szemeimet, sok lányt őszintének hinnék :)
2013. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Nem találkoztál még minden lánnyal, és nagy a valószínűsége, hogy nem is fogsz soha. Ezért nem lehetnek gyakorlati tapasztalataid, elméletileg meg tökmindegy, mit gondolsz.

Tudod, nincsenek lehetetlenek, és nem lehet csak úgy kizárni mindent a vakvilágba ordítva, miközben azt hiszed, mindent tudsz.

2013. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!