Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedhetnék rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék rendes, becsületes lányokkal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 4éves kapcsolatom tavaly ért véget. Egyszerűen ha most körülnézek azt látom hogy teli van a város 15-17éves lányokkal,agyonfestve fele lezbikus,másik fele meg arra büszke hogy milyen bulikban milyen kalandja volt (hülyére ivászat-ribanckodás) bocsi a kifejezésért...

Hihetetlen ami itt megy.. jó biztos van kivétel.. és igazából szeretnék megismerni egy olyan lányt, akinek nem ezekből áll az élete, hanem egy fiúra vágyik aki hűséges,szereti tiszta szívből önzetlenül,és ezt a lány is biztosítani tudja, ne az legyen az első hetek elteltével hogy megcsalta a lány a fiút,vagy hogy mégse működik a kapcsolat, közben tegnap még aztmondta mennyire szeretlek.. Nincsenek nagy igényeim, nem az számít hogy legyen kilencmillió ismerősöd,hanem hogy tartós,hűséges,szeretetben teljes kapcsolatot akarj,és engedd hogy szeretettel forduljanak feléd. Értem ezt akár egy ölelésre,vagy akár egy szimpla bókra..


Őszinte lányok,holvagytok :/ ?

Nektek mi a véleményetek erről?? Kort és nemet írjatok.

Köszönöm !



2013. jan. 9. 15:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Kedves 39-es. A dolog pont úgy áll, ahogy a kérdező előttem írta. Lesz egy lány, vagy több is, aki őszintén fog szeretni, teljesen mindegy, hogyan nézel ki.

És tudod, ha ekkora szenvedést jelent Neked a külsőd, talán tehetsz ellene, hogy jobb legyen, illetve jobban érezd magad. De én nem tudom elképzelni, hogy... "ocsmány" lennél. Még Shrek-nek is lett csaja. :D

Nem jó, ha ennyire maga alatt van valaki, csak azért, mert a körülötte lévő lány mind hülye ribanc, akik a teljesen mindegy, milyen külső mögött nem veszik észre az értéket.

2013. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

"Lesz egy lány, vagy több is, aki őszintén fog szeretni, teljesen mindegy, hogyan nézel ki."

Kizártnak tartom. Aki ilyen ronda, abba egy lány se tud beleszeretni.


"És tudod, ha ekkora szenvedést jelent Neked a külsőd, talán tehetsz ellene, hogy jobb legyen, illetve jobban érezd magad."

Plasztikai műtétre nincs pénzem, és nagyobbra se tudok nőni.


"Még Shrek-nek is lett csaja."

Azért ne mesékből induljunk ki, azokban sok minden lehetséges, ami a valóságban nem :)

2013. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
helló-helló, énis alacsony vagyok.. és bennem is megfordult,hogy jézusom magasabb a lány,és az hogynéz már ki stb.. Majd biztos talál az ember olyat akivel megfelelnek egymásnak. Van alacsony lány is, és 4fejjel magasabb a pasija. aaz milyen.. ?:D
2013. jan. 12. 17:28
 44/50 anonim ***** válasza:

A Shrek-es szövegem csak idiótaság volt, nem komolyan gondoltam. Nem vetted észre, hogy lelket próbálok önteni Beléd? : )

Én 159 centi vagyok, és sok ilyen lány ismerősöm van. És teljesen mindegy, hogy hány centi vagy. Sőt, ha megoszthatom Veled eme gondolatom: tök jó, ha egy srác magas, de az alacsony fiúk meg aranyosak.

Nem is plasztikai műtétre gondoltam. Talán csak jobban kellene szeretned önmagadat, és ez kivetülne a környezetedre, a külsődre is. Ha jól érzed magadat, akkor észrevesznek. Van egy csomó szép, kedves lány, akik ott állnak egy fiú mellett, aki nem 190 centi, nem adonis és nem Brad Pitt (csak azért mondom, mert általában BP az, akit a nők ilyenkor írnának, de én inkább Jim Morrisonra szavaznék, Pitt sehol nincs Morrisonnal szemben :D :D).

Amúgy pedig gondoltam, hogy kizártnak tartod, hogy van egy lány valahol, aki Beléd tudna szeretni. Aztán, ha szembetalálkozol ezzel a lánnyal, meg fogsz lepődni.

Hány éves vagy amúgy?

2013. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

"az alacsony fiúk meg aranyosak."

Igen, ezt már sajnos sokszor megkaptam. A legrosszabb, amit egy lány mondhat egy fiúnak.


"Ha jól érzed magadat, akkor észrevesznek."

Nem igaz. Ugyanúgy nem vesz észre senki olyankor se, amikor jó kedvem van.


"Aztán, ha szembetalálkozol ezzel a lánnyal, meg fogsz lepődni."

Utána pedig fel fogok ébredni.

27 vagyok.

2013. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Szerinted rossz, ha valaki aranyos? Jó, lehet, hogy Te így gondolod, de hát fiú vagy! A lányok csak tudják, hogy mi kell nekik. Vagy ki... és erre légy szíves ne írd azt, hogy "Én biztos nem kellek senkinek." Rühellem, ha az emberek rózsaszín ködben élnek, azt hiszik, az egész világ tökéletes és semmi sem hibádzik. De azt sem szeretem, ha valaki ennyire letargikus állapotban van, és nem tud bízni önmagában.

Én jó érzés alatt nem a jó kedvre gondoltam. A jó kedv múlandó. Én sokkal többre gondoltam. Arra, hogy megbékélsz önmagaddal. Meg ilyen lélekizés szövegek, tudod... :D

Viszont... 27 évesen azért ez más téma. Mert, ha 20 lennél, legfeljebb 22, akkor még azt mondanám, hogy tényleg őrült vagy, és előtted az élet. Még 27 évesen sem vagy túl az életed csúcspontján, de ekkor már szerintem mindenki kitapasztalja a dolgokat... és Neked úgy látom, csak rossz tapasztalataid vannak.

De ez még nem jelenti azt, hogy a Te hibád!

2013. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

A lányok nagyon nem tudják, h mi kell nekik, de ez más kérdés :) Az aranyos jelző viszont egy lánytól azt jelenti, h szimpatikus, de csúnya, ezért legfeljebb haver lehet.

Az szerintem sem az én hibám, h csúnya és kicsi vagyok. Ha az lenne, akkor legalább tudnék rajta változtatni.

2013. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
majdcsak lesz valami,nemigaz hogy ebben az országban nincs 1 lány se aki tudna szeretni minket. én átlag fiú vagyok. mindenből egykicsit tipus,nincsenek hülye szokásaim,nemvagyok kigyúrt,magas szőke herceg, csak azt szeretném ha valaki megértene és értékelné az érzelmeket. ami a mai világból elég sokaknak hiánycikk...
2013. jan. 12. 21:29
 49/50 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket szintén nem értékeli egy lány sem. Ha érzelmes típus vagy, ne nagyon mutasd ki!
2013. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj az érzelmes fiúkkal...miért vagy 20 éves??pont ilyen fiút keresek mint te vagy...:/
2013. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!