Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedhetnék rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék rendes, becsületes lányokkal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 4éves kapcsolatom tavaly ért véget. Egyszerűen ha most körülnézek azt látom hogy teli van a város 15-17éves lányokkal,agyonfestve fele lezbikus,másik fele meg arra büszke hogy milyen bulikban milyen kalandja volt (hülyére ivászat-ribanckodás) bocsi a kifejezésért...

Hihetetlen ami itt megy.. jó biztos van kivétel.. és igazából szeretnék megismerni egy olyan lányt, akinek nem ezekből áll az élete, hanem egy fiúra vágyik aki hűséges,szereti tiszta szívből önzetlenül,és ezt a lány is biztosítani tudja, ne az legyen az első hetek elteltével hogy megcsalta a lány a fiút,vagy hogy mégse működik a kapcsolat, közben tegnap még aztmondta mennyire szeretlek.. Nincsenek nagy igényeim, nem az számít hogy legyen kilencmillió ismerősöd,hanem hogy tartós,hűséges,szeretetben teljes kapcsolatot akarj,és engedd hogy szeretettel forduljanak feléd. Értem ezt akár egy ölelésre,vagy akár egy szimpla bókra..


Őszinte lányok,holvagytok :/ ?

Nektek mi a véleményetek erről?? Kort és nemet írjatok.

Köszönöm !



2013. jan. 9. 15:41
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig, ha nem őszinte Veled valaki, az a Te hibád is.
2013. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Persze, bármi helytelent csinál a nő, az mindig a férfi hibája, ezt már tudjuk :)
2013. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Ezt egy szóval nem mondtam.

Ez nem a nem kérdése (jó, ez hülyén jön így ki, szóval a második "nem"nél nemiségre gondolok :D), hanem az egészséges és normális GONDOLKODÁSé. Ha értelmes vagy, és tudsz józanul gondolkodni, átlátod a dolgokat, és meglátod a valóságot, akkor annyira mindegy, hogy nő vagy e, vagy férfi. Ráadásul nem kell őket összehasonlítgatni, mert mindkettő teljesen más.

És ha Te csak hazudozós, unalmas, felszínes, álszent libákkal talákoztál eddig, akkor nem tudlak sajnálni. Ha nem vagy képes felfedezni az igazi értéket, nem tudlak sajnálni.

2013. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Nyilván a rendes, őszinte lányok csak bujkálnak előlem, egyértelmű :P
2013. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Ja, és ha már annyira belejöttél az őszinte nők létezésének megcáfolásában, őszinte férfiak léteznek?
2013. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mondd meg nekem, hogy milyenek a mai "legjobb"-nak mondható lányok? Gondolom nem őszinték, de akkor mik?
2013. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Kedvesek, intelligensek és nem ribancok. De a mai világban ez is nagyon ritka.
2013. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ritka. Tény, hogy sok a kedvetlen, hülye ribanc is. :D

De hidd el nekem, hogy sok olyan leányzó van még, aki kedves, intelligens, vannak saját, értelmes gondolatai, és nem ribanc. És még további jó tulajdonságokkal rendelkezik. Amúgy nem jó elfelejteni azt, hogy senki sem tökéletes. Rémes lenne egy tökéletes világban élni, tökéletes emberekkel. Szerintem...

2013. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

"sok olyan leányzó van még, aki kedves, intelligens, vannak saját, értelmes gondolatai, és nem ribanc."

Egy közös van bennük: mindnek van egy jóképű, magas pasija.

2013. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki vagy, de az biztos, hogy teljesen elvesztetted minden reményedet a női nem normálisnak mondható fele iránt.

"Jóképű, magas". Nem minden lány nézi kizárólag a külsőt.

2013. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!