Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedhetnék rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék rendes, becsületes lányokkal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 4éves kapcsolatom tavaly ért véget. Egyszerűen ha most körülnézek azt látom hogy teli van a város 15-17éves lányokkal,agyonfestve fele lezbikus,másik fele meg arra büszke hogy milyen bulikban milyen kalandja volt (hülyére ivászat-ribanckodás) bocsi a kifejezésért...

Hihetetlen ami itt megy.. jó biztos van kivétel.. és igazából szeretnék megismerni egy olyan lányt, akinek nem ezekből áll az élete, hanem egy fiúra vágyik aki hűséges,szereti tiszta szívből önzetlenül,és ezt a lány is biztosítani tudja, ne az legyen az első hetek elteltével hogy megcsalta a lány a fiút,vagy hogy mégse működik a kapcsolat, közben tegnap még aztmondta mennyire szeretlek.. Nincsenek nagy igényeim, nem az számít hogy legyen kilencmillió ismerősöd,hanem hogy tartós,hűséges,szeretetben teljes kapcsolatot akarj,és engedd hogy szeretettel forduljanak feléd. Értem ezt akár egy ölelésre,vagy akár egy szimpla bókra..


Őszinte lányok,holvagytok :/ ?

Nektek mi a véleményetek erről?? Kort és nemet írjatok.

Köszönöm !



2013. jan. 9. 15:41
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
25%

"Nem minden lány nézi kizárólag a külsőt."

Valóban nem, van aki a pénztárcát (is) nézi.

2013. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Volt már komoly kapcsolatod, ami szereteten alapult? Érezted már, hogy szeretnek?

Nem hiszem, ha ezeket írod. Pedig lehetne rá esélyed, ugyanis nem minden nő/lány ilyen. Hidd már el!

2013. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Nem éreztem, mivel egy csúnya srácot nem lehet szeretni.
2013. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

:/ Nehéz találni de biztos van. persze van fiúban is ilyen :/ sajnos sokat változott a világ.

Régebben nagyapáink megismertek egy lányt,udvaroltak neki,majd 60évet leéltek egymás mellet... öregen is kitartottak egymás mellett.

Mi történt a világgal?

2013. jan. 11. 17:26
 35/50 anonim ***** válasza:

33-as: megőrültél. Tehát azt mondod, csúnya vagy. Miért is gondolod ezt? Csak Te látod így, vagy mások is? És miért ne lehetne szeretni?

Hogy a világgal mi történt? Semmi. Csak az emberek egyre idiótábbak. Nem mintha régebben annyi ész szorult volna beléjük. Tisztelet a kivételnek...

2013. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Mások is így gondolják. Mindenki csúnyának tart, aki látott már élőben. És soha nem hallottam még olyanról, h egy csúnya pasit őszintén szeretett volna egy lány (kivéve itt, ahol köztudottan mindig mindenki igazat mond).
2013. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Hazugnak tartasz?

Nem is ismersz.

Szóval mélyen önbizalomhiányos vagy. Nem csúnya, nem ronda, nem átlagon aluli. Önbizalomhiányos. Ami sokkal-sokkal rosszabb, mint a többségnek nem tetsző külső. Nehogy már emiatt add fel a reményt. Ezek szerint Neked sem a lányokkal van bajod, hanem önmagaddal. Ugye?

2013. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Mindenki olyan amilyen, nemkell ezen rimánkodni :)

Lehet az eddig ismert 10lánynak nem tetszettél, de még lehet hogy nemtalálkoztál azzal a 20-al akinek bejösz. Persze ehhez az is kell hogy biztos légy magadban,és hajts, ne zárkózz el...

Nehéz sokszor,de nemszabad feladni. írtam ide,és tessék mennyi válasz érkezett, ilyenkor ezeken érdemes elgondolkodni.. persze az értelmeseken.. :)

2013. jan. 11. 20:39
 39/50 anonim ***** válasza:

#37 Nem ismerlek, de olyan nincs, h egy csúnya pasit őszintén szeressen egy lány. Aki ilyet ír, az hazudik. Magammal is bajom van, meg a lányokkal is. Magammal az, h ilyen ocsmány vagyok, a lányokkal meg h ilyen felszínesek. Ha bármelyik nem így lenne, boldog lennék egy kedves, aranyos lány mellett. Önbizalomhiányos is vagyok, igen, de pont a sok visszautasítás miatt, amit a külsőm miatt szenvedtem el.

#38 Nem 10 lányt ismerek, hanem legalább 100-at, és egynek se tetszem, sőt, soha senkinek nem tetszettem. Soha nem mosolygott vissza rám, nem szemezett velem egy lány se. Akiknél próbálkoztam, mind visszautasítottak, v csak azért jöttek össze velem, h kihasználjanak.

2013. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Ismerős, amit leírtál, sok esetben van ez így, de akármennyire is sötétnek látszik ez a nagy szoba, valahol egy résen bejön a fény,és előbb utóbb ugyis megtalálja az ember!
2013. jan. 12. 12:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!