Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretik a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a fiúk a rocker csajokat? Vagy. Miért nincsenek rocker fiúk? . Hová tűnnek?

Figyelt kérdés

Nem sminkelem magam , viszont rockbandás pólóm annál több van.

A zenei ízlésemen kívül maximum a pólóimon látszik meg , hogy oda meg vissza vagyok a rock zenéért.



2013. jan. 18. 16:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Talán azért szeretik a ribiket, mert a ribik nem mondják azt, hogy "a fiúk csak a ribiket szeretik".

Viszont csak te érzed úgy, hogy ők kellenek a férfiaknak. Neked is lehetne fiúd, de nem akarod amikor volnának jelentkezők. A zenéhez meg visszatérve, nem vagyok rocker, de ettől független megismerhetek egy rocker rajongót. Nem zene alapján választunk párt és nem is jót, ha az alapján! Nem szabad eröltetni, mert ő is azt hallgatja.

2013. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Vagyunk még te hány éves vagy?
2013. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

A velemenyem az , hogy nem hiaba gyartanak noi rock bandas polokat.(es van ami marha szexi)


bár sztem 12-13-14 év körüli lehetsz.. <-- 16 vagyok cica.


na az ilyen öltözködésre már mindjárt felfigyelnének:)<-- hat ez is rockbandas polo

Lehet, hogy nem a legjobb pelda, de ott van pl. Taylor Momsen, aki peldaul szerintem nagyon is szexi,(a sminkje most legyen tabu)


[link]

2013. jan. 18. 16:41
 14/28 anonim ***** válasza:
17%

Ennél unalmasabb, "klónemberesebb" szar nin, mikor egy ember a pólóján REKLÁMOZZA a zenészek termékeit. Igazi csika dolog, mások ezen röhögni szoktak. Semmi stílus semmi egyéniség, csak annyi,hogy níízétek emberek, ezt hallgatom!! Ki nem szarja le ,hogy mit hallgat. Magánügye,hogy mi csörtet az agyába.

A lényeg, nőkön még szánalmasabban néz ki ez a nagy nyomtatottplakát szerű szerencsétlen felső, ami totál eltakarja a nőiességük minden vonását, ráadásul a rockerlányok közt Sok! az igénytelen. Nem mind, de a legtöbb elég durungoncska az 50 es lábszagú mocsártaposó bakancsában, meg a felfirkantott málhazsákban. Italszag, bagószag korlátok nélkül! az dől belőlük.

Sokakat ez kifejezetten taszít, nem nőies.

Persze van egykét stílusos, igényes is köztük, de az ritka mint a fehér hollo. A többség elég proli dizáyn.

2013. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14-es... Szerintem jobb lenne ha máskor megtartanád a véleményed...
2013. jan. 18. 16:57
 16/28 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, és én is szeretem a rocker lányokat, mert az én szívem is rozsdamentes acélból van. :)
2013. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
:DD
2013. jan. 18. 17:05
 18/28 anonim ***** válasza:
45%

De akkor vesézzük ki.


"Miért nem szeretik a fiúk a rocker csajokat?"

Most ez hülyén fog hangzani, de egy időben sokat jártam ilyen rocker helyekre, kocsmákba, és megfigyeléseim alapján két féle "rocker lány" van.

1. A szép, kis aranyos lányok. Akik magukra húzzák a megnyúlt Nirvana-s pólóikat, és Kurt hangjától élvezve gondolkodnak a világ dolgain.

2. A nem szép, agyonfestett, nyáron is bakancsot hordó kemény, "trú" rockerek, akiket még kiröhögni sem tudsz, mert inkább sírni lenne kedved, mert az ilyenekkel azonosítják a "rockereket".

Nos, hamár ezt leszögeztük, mehetünk tovább.

Szó sincs róla, hogy nem szeretik. Csak szerencsére egy kor fölött nem ez dominál. Persze, én is voltam 14-15 éves, emlékszem mikor oda voltam meg vissza a suli rocker lányáért. Nagyon menő volt a tornacipő, kinyúlt póló, kockás ing, meg társaik.


"Miért nincsenek rocker fiúk?"

Vannak. Az a baj tudod, hogy a "rocker lányok" hajlamosak csak arra rásütni, hogy "rocker" srác, akinek seggig érő haja van, talpig feketében nyomul, meg a szokásos "rocker" dolgok. Hát nem. Mindig jókat röhögtem mikor a közeli "rocker" helyen koncertek voltak, és a talpig "fegyverbe" öltözött "rocker" fiúk csak álltak, mint pénisz a lakodalomban, semmi pogó, de, ha mi "a nem rockerek" nekiálltunk - nem sokan, 3-an, 4-en - , már ment ezerrel a röhögés. De ilyen kis csírák ne röhögjenek. Ha képesek egyhelyben állni, mikor megszólal a gitár és a dob, akkor azok nem "rockerek". Mert kurv_ra nem a külső számít. Hiába nem mondanád meg rólam, hogy szeretem a HC-t (Social Free Face, Tisztán a cél felé, AMD, Liberal Youth stb.), sok-sok punk együttest (kezdve a régi nagyöregektől [CPg, QSS, ETA stb.] az "új" bandákon át [Hátsó Szándék pl.]) nomeg az oldszkúl bandákat (AC/DC, Metallica, a régi Tankcsapda), attól még így van. Pl. voltam AC/DC, Metallica koncerten is, mikor jöttek. Majdnem összeélveztem magam, mert ezeken nőttem fel.

Szóval hülyeség az amit írsz.

2013. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Jólvan :c De én még mindig nem értem az indoklásod ;)
2013. jan. 18. 17:48
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Nálam nagyon egyszerű miért nem jöhetnek szóba.

Én is jártas voltam jó pár ilyen helyen...és egyetlen egy rocker csajt sem láttam aki kicsit is nőies lett volna.

Vagy az a bizonyos ocsmány smink,vagy ezek ruházat,vagy a viselkedés volt ami kiverte a biztosítékot.

2013. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!