Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretik a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a fiúk a rocker csajokat? Vagy. Miért nincsenek rocker fiúk? . Hová tűnnek?

Figyelt kérdés

Nem sminkelem magam , viszont rockbandás pólóm annál több van.

A zenei ízlésemen kívül maximum a pólóimon látszik meg , hogy oda meg vissza vagyok a rock zenéért.



2013. jan. 18. 16:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
És miről beszélgetnél kedves? Írhatsz ha gondolod, később tudok rá válaszolni! :)
2013. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Emberek ***** válasza:
kedves kérdező! nem provokálni akarlak, de arra nem gondoltál, hogy a rocker-ség az nem egy kifejezettem lányokra jellemző dolog? egyébként meg én is szívesen hallgatok rock-ot (+ha még a lány is, akkor nálam plusz pont :))
2013. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

de arra nem gondoltál, hogy a rocker-ség az nem egy kifejezettem lányokra jellemző dolog? <-- ez olyan, mintha azt írtad volna, hogy egy lány csak kék szemű lehet.

Egyébként nem gondoltam rá , meg különösebben nem is érdekel , én szeretem ezt a zenei stílust , és aki szeret az ezzel együtt fogadjon el , ha meg nem akkor ne :D

2013. jan. 18. 19:47
 24/28 anonim válasza:

Szia!

Ne figyelj az ilyen emberekre akik csak a zenei hovatartozásodhoz híven ítélnek meg! (fú de úriemberes írás :D)

Én magam is rocker vagyok fiú 15 éves,és minálunk ha valaki rocker szinte + pont mindenhol!Van egy csomó rocker csaj ismerősöm és csak annyi a bajom velük hogy leköröznek pia dologban! :D

Ha még ki is mutatod magadon hogy rocker vagy, nincs semmi rossz dolog!Bár én rajtam mindig valami zenekaros póló bőrdzseki meg oldallánc van :D

Ha szeretnél beszélgetni írj! :D

2013. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Meg hosszú hajam miatt basztatnak,de ezen mindig jót röhögök hogy zavarja őket,pedig csak hát felső részéig ér :D
2013. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Laylah ***** válasza:
Imádom a hosszú hajat :D Páromnak gyönyörű szép sötétszőke haja van, a háta közepéig ér *.*
2013. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Emberek ***** válasza:
nem magyarázkodok inkább.. látom nem teljesen értettétek. mindegy is. én személy szerint elfogadom a rocker csajokat. én is szeretem a rock-ot. az, az a műfaj amiből minden jöhet nekem. és mint az előző válaszomban írtam nálam csakis plusz pont, ha egyezik a zenei ízlésünk
2013. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Benceabc123 válasza:
Az a baj kedves Géza hogy kövér vagy és nem sminkeled magad.És ne halgass Tankcsapdát mert az szar és ször nő a tenyereden és megvakulsz mint amikor masztizol.
2017. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!