Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így lesz valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lesz valaha esélyem bárkinél is?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az arcom szép, meg minden, de sajnos gyenge a testem, vékony vagyok, valamint púpos vagyok, és nem igazán lehet rajta javítani. Sajnos lehet, hogy nem is élek majd sokáig. És félek, hogy úgy kell meghalnom, hogy nem ismerem meg, milyen az, amikor szeret valaki. Amúgy lány vagyok.

Szerintetek? Azon kívül, hogy aberrált barmokat keresek, akiknek ilyen fétisük van, vagy pénzt adjak cserébe az illetőnek, ezen kívül lehet esélyem, hogy valaki tényleg szeressen?



2013. jan. 22. 03:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Nekünk srácoknak nemcsak a külső számít.
2013. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha zavar, kezdj el sportolni! :) Én is ilyen voltam, de mára a sportnak és egészséges táplálkozásnak köszönhetően "bomba" alakom van.

Ha szeretnél ebben tanácsot kérni, írj nyugodtan privátot!


Egyébként van esélyed! :)

2013. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok sportolni, mondom, hogy gyenge a testem, nem bírná ki a terhelést. :(
2013. jan. 22. 14:34
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esélyed?
2013. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Persze! Hajrá! Fel a fejjel! :)
2013. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 David82 ***** válasza:
Van rá esélyed, hogy valaki tényleg szeressen. Azért, mert a belső érték éppolyan fontos, mint a külső. Ha kedves nő vagy, barátságos, akkor könnyebben lehet párod. Szoktál nevetni, vagy vidám lenni? Melyik volt életed legboldogabb napja? Szeretnéd, ha a többi napod is olyan lenne?
2013. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy gyenge a tested, ne legyen kifogás. Nem maratont kell futni egyből, meg 50 kilós súlyokat emelgetni. Ha kicsit megerősödsz testileg, lelkileg, akkor több önbizalmad lesz, és a srácok is könnyebben észrevesznek.
2013. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok lett. :D Csak sikerült nagysokára a dolog. :D
2016. aug. 23. 04:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok, interneten talalkoztatok?
2020. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen. :D Azóta összeköltöztünk és eljegyeztünk egymást. :D
2020. nov. 19. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!