Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori az orvos-orvos házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az orvos-orvos házasság? Az orvosok általában kikkel lépnek komoly kapcsolatra? Elôfordul, hogy egyesek már egyetemen összejönnek?

Figyelt kérdés

Orvosira jelentkezem, és az érdekelne, mennyi esélyem van rá, hogy komolyabb kapcsolatom legyen egy (leendô) orvossal. Nagyon szeretnék majd családot is, nem akarok karrierista nô lenni. Viszont jó lenne egy olyan férj, aki megérti, ha bent kell maradnom az ügyeleten vagy túlóráznom kell, mivel ô is ugyanezt csinálná.


18/L



2013. febr. 13. 12:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

De még mindig jobban megéri, mert ha a legrosszabb esetet nézzük (ahol mondjuk nem havi 2 millió, hanem csaj 700 ezer Ft-ot kapnék fizetésnek), a megélhetésre elmenne kb 300 ezer, és ha a hitelre félreteszek 150-et havonta 7 éven keresztül, akkor is marad 250 ezer Ft tisztán, ami ennél csak több lehet. Itthon meg mennyit is kapnék? 120-at? Szerintem jobban megéri kimenni. A hálapénzt meg itthon nem midnenkitől tudnám elfogadni, és nem is minden féle szakorvos kapja. Mi van, ha olyan szak tetszik, ami nem nagyon hálapénzes? Választhatok a jó fizetés és a szeretem a munkám között...


Amúgy meg félig fair, hogy vissza kell fizetni, az én bajom inkább az, hogy 2 éve még nem kellett, nekünk már igen...

2013. febr. 20. 20:14
 22/25 Flector 67 ***** válasza:

Mondjuk én anno azért nem mentem ki, mert nem tudtam volna megélni 300 ezerből.

Hát nem fair, ez igaz. Az egész nem fair, hiszen EU tagok vagyunk. Tehát nem is értem ezt az egészet.

2013. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekem volt orvos barátom. Több mint egy évig voltunk együtt. Én szakítottam vele, mert úgy érzetem, hogy nem vagyok elég művelt hozzá.
2013. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Így 7 évvel később milyen jövőd lett és párkapcsolatod?
2021. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos csak asszisztens kórházban dolgozom viszont több osztályon is voltam már így elég sok orvost ismerek és szinte az összesnek orvos a párja is, maximum 1-2 kivételt tudnék mondani. A fiatal rezidensek, szakorvos jelöltek már együtt kezdenek dolgozni a kórházban egyetem után. Szóval valóban már az egyetemen összekerülnek és mire vége a sulinak és elkezdenek dolgozni arra már házasok is.
2022. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!