Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről nem tudom eldönteni hogy tetszik e. Igazából nagyon szeretek vele lenni, meg sok kedves dolgot mond, tehát ért hozzá hogy hogyan vegye le a lábáról a csajokat. Most kiderült hogy én is tetszem neki de mi van hogyha én nem is vagyok szerelmes csak az tetszik hogy valaki udvarol nekem és ezért ragaszkdom hozzá, vagy akár az is lehet hogy csak azért gondolm h szeretem mert azt hittem soha nem lehet az enyém.

2013. márc. 4. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy azt tudni fogod, csak rá gondolsz, vele akarsz lenni, stb. Nem feltétele a járásnak, hogy szerelmes legyél bele, az szerintem egy nagyon kedvező alkalom, de sok esetben az később alakul ki a kapcsolatotok során, mivel még csak a nagyon jó barát fázisban lehettek.
2013. márc. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én mostanában lettem először szerelmes életem során...:)

Leírom az érzésbeli tapasztalataimat:

- minden 5 percben eszembe jut Kedvesem

- ha rá gondolok, bizsergő melegséget érzek a szívem környékén

- akár hányszor rátekintek, csak mosolyogni, nevetni tudok

- sokszor depresszióba esem hiánya miatt

- stb. :D

2013. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!