Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha túl negatív vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenben meglátom a rosszat,és mindenkiben.(ami igaz,de mellette biztos van jó is)
2013. márc. 16. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Félsz a csalódástól?
2013. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Abból már volt elég...

Amúgy meg tudom,hogy okos vagyok.Nem tanulásilag,egyébként.

És ezért hamar kiismerem az embereket.De amint megtudok valami olyasmi negatívat,már nem akarom méllyebben megismerni,mert elundrít akármi szinte.

2013. márc. 16. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát esetleg elfogadóbb lehetnél, és adhatnál több időt, míg megismersz valakit.

De csak azért, hogy legyenek körülötted emberek, nem kell erőszakolnod magad, viszont akkor vállald, hogy többet leszel egyedül.

2013. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős,a mai lányokat elnézve nekem is csak a negatív gondolatok vannak. Sokat dugnék a csajok közül, de kapcsolatra nem kéne egyik sem, tiszta selejtek, belül üresek, szívtelenek, szomorú, hogy ilyen selejtek a mai lányok.
2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,elég sokat vagyok egyedül.Sokáig senkit se tudok elviselni,pont a rossz tulajdonságai miatt.

Vagy csak mert hülye.Azok a legirritálóbbak.

Amúgy meg kedves vagyok,talán túl őszinte,sokan meg is sértődnek miatta.

2013. márc. 16. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
*(-1)
2013. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!