Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasi meghódításánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi meghódításánál működhet a fordított pszichológia?

Figyelt kérdés
Egy barátom, aki tudja, hogy én hányadán állok vele, én is tudom, hogy ő hogy viszonyul(NA) hozzám, ha nem lenne itt egy kényes tény...ő az én exem egyik legjobb haverja. Most abban a fázisban van ő most velem, idézem: "Ilyen vagyok, sose hagytam, hogy az érzelmeim letérítsenek a helyes útról, nem tudok megváltozni!" Szerintetek az, hogy ennyire a Tesó kódex szerint él, változhat még, és lehet vajon egy kicsit szabadabb erkölcsű ebben a témában idővel? Most elbeszélünk egymás mellett..., nem akarunk szemkontaktust teremteni, ha találkozunk? Most nyíltan a "hátát mutatja", átment "Anti-lovagba", de szerintem csak azért, mert tudja, hogy mindezek ellenére sajnálom, hogy nem vagyunk együtt! Na itt jöhetne be a fordított Pszichológia. Ha leszarom, nem törődök vele, és csak azért is jól érzem magam a jelenlétében mások előtt is, talán elkezd majd teperni?

2013. máj. 24. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pasiról van szó, nem nőről. Ha azt mondja nem szeret akkor nem.
2013. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából pont az volt az egyik fő oka, annak hogy szakítottam a barátommal, mert bevallotta, hogy nem közömbös irántam, de a haverja nagyon fontos neki. Többször megbeszéltük Gésa módjára, hogy nem szabad, ez egy helytelen érzelem részünkről, de ezért tagadhatatlanul létező. Aztán ugye részemről a kapcsolatomra való tekintettel, részéről meg a haverjára való tekintettel jegelésre került a dolog. De mivel nem akartam fájdalmat okozni az akkori barátomnak azzal, hogy vele szerelmeskedem, de másra gondolok, még ugye ha ez nem is derült volna ki...én elmondtam neki. Azt éreztem tisztességesnek irányába, hogy nem színészkedem. Nem akartam a porba taposni a büszkeségét, így ugyan megbántottam őt valamennyire (pedig nagyon szeretetre méltó srác), de azért mégse csaltam meg, meg semmi hasonló. Hát, most legalább a lelkiismeretem, és az exem haverjának a lelkiismerete is tiszta!
2013. máj. 26. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!