Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom meghalt, rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meghalt, rettenetesen érzem magam! Ti hogy próbálnátok ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Napok óta nem eszek, nem beszélgetek, nem mozgok, csak ülök a kanapén, ahol eddig mindig együtt pihiztünk és tévéztünk... Folyamatosan sírok, annyira fáj, hogy elvesztettem életem szerelmét! Nyugtatókon élek, de rettenetesen érzem magam!! :(( Annyira fáj... Ezt le se lehet írni! Mit tegyek, hogy egy kicsit jobb legyen? Tudom, hogy gyerekesen viselkedek, de egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy Ő már nincs mellettem!

Segítsetek kérlek!!



2013. jún. 2. 22:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megpróbálok erőt venni magamon, és sétálok egyet, hátha egy picit is jobb lesz!

De annyira fáj! :((

19/l

2013. jún. 2. 22:19
 12/29 _Jessy_ ***** válasza:
Ahogy írták, segít az idő, beszélgetés barátokkal, egyéb tevékenységek, amik kizökkentenek kicsit a gyászból. Ha nem javul a helyzet, akkor esetleg pszichológus/pszichiáter (bocsánat, soha nem tudom melyik melyik) segíthet.
2013. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Szerintem a séta nem fog segíteni.....

Olyankor együl vagy és csak rá gondolsz.

Menj társaságba és elterelődik a figyelmed. :-)

2013. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 ASOT ***** válasza:
Barátnők, barátok, család? Van aki melletted álljon? Vagy most ellenkezőleg, pont nem érzed szükségét ennek?
2013. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Erre tényleg az idő a legjobb gyógyír.

2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Először is részvétem.

Másodszor nem értek egyet azzal, hogy az idő segít. Az unokaöcsém egy éve halt meg leukémiában, a családján is azt látom, hogy "majd az idő segít", de egyre rosszabbul állnak lelkileg. Persze időt kell hagynod magadnak, de nem az a megoldás, hogy várod, hogy teljen, és ülsz egy helyben.


Ilyenkor az első dolog az, hogy merj segítséget kérni. Az, hogy kiírtad a kérdésed kitűnő kezdet, de még ennél is jobb lenne, ha személyesen tudnál családtagokkal, barátokkal beszélgetni. Ami még nagyon hasznos lehet, ha szakemberhez is fordulsz (erre is értettem, hogy merj segítséget kérni), tapasztalatból mondom. Egy ilyen ember sokszor olyan dolgokban is segíthet, amiben a hozzátartozók a legnagyobb jó szándékuk ellenére sem tudnak. A legjobb az, ha párhuzamosan "megy" mindkettő.

2013. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Az én részvétem sokat nem számít,mert nem ismertem,de részvétem.

10 év múlva már szerintem egyáltalán nem fog fájni.Az emlékek megmaradnak,de minden más halványodik.Nekem a gyerekkori legjobb barátom halt meg 10 évvel ezelőtt,most meg már semmit nem érzek.Sajnálom,de azon kívül semmi más.Az élet megy tovább,még ha most az ellenkezőjét is érzed és gondolod.Fel a fejjel.Próbálj meg valamit csinálni,például kertészkedj,főzz,vagy bármit,ami elvonja a figyelmed és nincs mellette időd rágondolni!Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

2013. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 2. 22:42
 19/29 ASOT ***** válasza:
Egyébként a 22:35-ösnek nagyon igaza van! Érdemes elgondolkodnod rajta.
2013. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Úristen :(Részvétem!

Próbáld meg feldolgozni a történteket akár segítséggel is beszélj róla ,és add ki magadból és ne akarj belemenekülni pl: a nyugtatókba mert az hosszú távon kikészít.Fontos , hogy ki add magadból és egyáltalán nem gyerekes , egy ilyen dolog mindenkit megvisel.Ahogy előttem is írták az idő majd segít és az is fontos ,hogy ne ragadj le , hisz te élsz és tovább folytatódik az életed , sajnos nélküle.

2013. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!