Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzem jól magam a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem jól magam a kapcsolatunkban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, voltak kisebb-nagyobb összezördülések, mint szerintem minden kapcsolatban.

Úgy kb.félévig állandóan csókolózni akart, én pedig sokszor elhajtottam,mert engem már idegesített meg nem kívántam a csókot..később fordult a kocka és most nekem hiányzik az, hogy csak úgy megcsókoljon, ne csak szex közben.Mondtam neki,egy darabig változtatott rajta,de mostanában már tényleg nincs csók..ha megakarom csókolni,puszilgatni elkezd csikizni vagy bármi más, és utána még én vagyok a sértődékeny hogy megsértődök ezen.

A kérdésemre hogy miért nem csókol meg az volt a válasz, hogy utálja és hogy leszoktattam róla,meg hogy eddig az volt a bajom,hogy kapok,most meg hogynem?!Meg, hogy sokat hisztizek(ez igaz,de nemhiszem,hogy sok köze van a csókhoz)

Nekem ez piszkosul hiányzik,de mostmár egyre jobban úgy látszik, hogy neki egyáltalán nem.

Tegnap már a szex se volt olyan..olyat csinált amit tudja hogy nem annyira szeretek,csók az volt 3perces, meg az egész teljesen olyan volt mintha nem is vele szeretkeznék..

Iszonyat és fogalmam nincs hogy miért vagy hogy mit tegyek.

Egyre rosszabbul érzem magam és nemtudom mit változtassak, nem vagyok elég jó?



2013. jún. 3. 12:59
1 2
 1/11 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Azt nem tudom neked sajnos megmondani, hogy min kéne változtatnotok. Szerintem ennek szakítás lesz a vége.
2013. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nálam az volt a baj, hogy elhidegült tőlem a párom, kb úgy viselkedett velem mint a haverjával, folyton hülyéskedett, de nem éreztem hogy szeret, és attól féltem hogy vége lesz a kapcsolatunknak. de nem mondtam neki a bajomat, mert a pasik kiakadnak ha problémákról beszélsz előttük. úgyhogy megnyugodtam. elkezdtem folyton puszilgat ölelgetni, kérdezni róla, hogy mi foglalkoztatja éppen, csókoltam a nyakát. és kezdetben semmilyen reakciót nem váltottam ki belőle, mint ha ott se lettem volna, és csinálta a dolgait tovább, de én nem adtam fel, és azóta szabályosan rajong értem, olyan a kapcsolatunk mint korábban.

remélem segítettem

2013. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sokszor behisztiződöm akármin vagy megsértődök, tudom hülye szokás,próbálok rajta változtatni, múltkor(is) elkezdtem puszilgatni,ölelgetni meg hülyéskedtem vele, ő meg csak furán nézett, meg hogy mi van velem, sose szoktam ilyen lenni stb.

Csak tudod engem kiábrándít, hogy ilyenkor mostanában már csak leráz, hogy kezdődik a film, nem nézzük?vagy csikiz..meg olyan hülyén néz rám...és ez olyan kiábrándító,hogy az hihetetlen.

És ilyenkor fogom magam, arrébb megyek és megsértődök vagy is hát rosszul esik..

Örülök,hogy nektek minden oké lett, én is ezt szeretném a legjobban!

Szerinted ha úgymond nem adom fel és legyűröm magamban a csalódottságot/érzést hogy nem tetszik neki meg az unott arckifejezését, és nem adom fel, hanem többször leszek vele ilyen akkor minden a régi lesz?

2013. jún. 3. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esik, de te okoztad a bajt. Szerintem puszilgasd, ölelgesd tovább, ha meg lekoptat, ne hisztizz be.
2013. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én se csókólózok a barátommal .. 22 évesen ő azt mondja hogy ő ezt már kinőtte és hogy én még "fiatal vagyok" 18 évesen és hogy fojton smárolni akarok és hogy ez természetes.. konkrétan egész hétvégén talán 3 -4 puszi volt és ijen kissebb csók az egy mikor haza jöttem de azért mert nem csókólóztok nem kell feltéten szakítani.. ne menekülj el a problémák elől mert akkor csak rosszabb lesz . ez csak egy tanács de ahogy érzed ugy teszed --> ülj le vele és beszéljétek meg.. szerintem másfél év után nem hinném hogy nagy akadály lenne ijen kis dolgokrol beszélni . Légy Bátor !! :) /L
2013. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindent megbeszélünk, kérdeztem, hogy velem van-e baja stb.mindent megkérdeztem már tőle, de annyi a válasz, hogy semmi ilyen meg hagyjam abba a hülyeségeket, egyszerűen leszoktattam róla őt..pedig elejében még lekoptatni se lehetett,menekültem meg mindenhogy kibújtam alóla, most meg fordítva van.
2013. jún. 3. 14:05
 7/11 A kérdező kommentje:

Karlen17 hogy bírod hogy nem csókolóztok?

Én pl rengeteg puszit kapok tőle,a sírba visz vele már,de nem érti meg,hogy a csók hiányzik..

2013. jún. 3. 14:07
 8/11 anonim válasza:

Sajnos ezt te harcoltad ki magadnak. DE szerintem vissza lehet hozni, csak türelem kell. Légy türelmes és megértő vele. Elvégre lehet hogy ő is szeretné csak fél attól hogy megint belelendülne, te meg megint elkezdenéd lekoptatni. Azért abba is gondolj bele, hogy neki is borzalmas érzés lehetett, hogy kívánta a csókodat, te meg lekoptattad.

Szerintem teremts olyan hangulatot amiből rájön hogy mennyire szereted, és ha ő is szeret akkor ott lesz a csók is. Csak ne eröltesd rá magadat mert akkor még a kedve is elmegy tőle. A csóknak egy vágy beteljesülésének kell lennie mindkét oldalról. Ha az egyik kényszernek érzi, az már régen rossz.

ne add fel, ha szereted és ő is akkor majd rendbe jönnek a dolgok, csak ehhez add lejebb a hisztit és ne légy követelőző.

2013. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kedves kérdező:) nekem se volt könnyű.. nagyon rossz volt és néha még most is az de hozzá kellet szoknom és sajnos akármennyire is akarom tudom hogy inkább nem csókolom meg mert már nem vagyunk kamaszok... bár ő arra fogja hogy ő meg komojodott és "idős" hozzá a 22 évével én nem vagyok hozzá idős és ő se az szerintem még bőven fiatalok vagyunk de ha ő igy akarja hát ámen.
2013. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves.14:15ös válaszoló megfogadom a tanácsod, remélem sikerül a "terv" .

Igen, most jöttem rá neki milyen érzés lehetett amikor fordítva volt ez,akkor bele se gondoltam mit teszek.


Én nem bírnám csók nélkül sokáig..nekem a csók a szenvedélyt,meghittséget is jelenti,én nem bírnék olyan kapcsolatban lenni ahol ez ki van zárva.nem érde kelne hogy mennyire szeretem...mondjuk ez(is) emberfüggő :)

2013. jún. 3. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!