Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzem jól magam a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem jól magam a kapcsolatunkban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, voltak kisebb-nagyobb összezördülések, mint szerintem minden kapcsolatban.

Úgy kb.félévig állandóan csókolózni akart, én pedig sokszor elhajtottam,mert engem már idegesített meg nem kívántam a csókot..később fordult a kocka és most nekem hiányzik az, hogy csak úgy megcsókoljon, ne csak szex közben.Mondtam neki,egy darabig változtatott rajta,de mostanában már tényleg nincs csók..ha megakarom csókolni,puszilgatni elkezd csikizni vagy bármi más, és utána még én vagyok a sértődékeny hogy megsértődök ezen.

A kérdésemre hogy miért nem csókol meg az volt a válasz, hogy utálja és hogy leszoktattam róla,meg hogy eddig az volt a bajom,hogy kapok,most meg hogynem?!Meg, hogy sokat hisztizek(ez igaz,de nemhiszem,hogy sok köze van a csókhoz)

Nekem ez piszkosul hiányzik,de mostmár egyre jobban úgy látszik, hogy neki egyáltalán nem.

Tegnap már a szex se volt olyan..olyat csinált amit tudja hogy nem annyira szeretek,csók az volt 3perces, meg az egész teljesen olyan volt mintha nem is vele szeretkeznék..

Iszonyat és fogalmam nincs hogy miért vagy hogy mit tegyek.

Egyre rosszabbul érzem magam és nemtudom mit változtassak, nem vagyok elég jó?



2013. jún. 3. 12:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Örülök neki, hogy jó tanácsot tudtam adni. Szurkolok majd hogy rendbe jöjjenek a dolgok. :)
2013. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!