Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Durván szerelmes lettem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván szerelmes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzet XD úgyhogy próbálom röviden leírni. Van két srác és mind a kettő nagyon tetszik, de mind kettő reménytelen, és ezek ketten legjobb haverok. Van két barátnőm és ők rástartoltak a fiúkra..az egyik bnőm nagyon jóba lett az egyik kiszemeltemmel, és a másik pedig egyszer fogadásból smárolt a másik kiszemeltemmel. Mondtam, hogy bonyolult x"D. Próbálom őket kiverni a fejemből, de hol az egyik fogja meg a kezem (ballagási szar miatt kellet fogni egymás kezét és áááá), hol a másik néz rám úgy, hogy elolvadok. Már csak egy nagy van hátra a suliból (az évzáró Vasárnap) és gondoltam végre vége lesz ennek, de ma álmodtam egy olyat, hogy amikor felkeltem, kiestem az ágyból. Egy úton sétáltunk az osztállyal (valami sziklás hegyoldalon és sötét volt) és egy régi osztálytársam (aki már bukott xD de nagyon szép csaj) odamegy az egyikhez, ááá komolyan legyen a neve X. Szóval régi osztálytársam elkezd kavarni x-el és hátramennek, én meg ki vagyok akadva mert pont a manőver előtt dumáltunk és tök jó volt. Azután nézem, hogy hol vannak már, de tökre lemaradtam. Beértünk egy benzinkútra és ott (második kiválasztottam legyen Y)a csipszeknél álltam és láttam y-t éa odamentem és meg akartam csókolni (???) kicsit elhúzta a fejét, de aztán csak megtörtént. Aztán még egyszer megpróbáltam, de akkor már ő is engedte, és hatalmas ölelkezésbe kezdtünk a benzinkút közepén. Azután egy hotel recepciós pultjánál megérkeztek x-ék és én meg tök ideges voltam, közben ott volt y-is és x újra ott volt körülöttem, és ekkor felébredtem. Első reakció: óó ne bassz.. második reakció: ááá dejóó :))). Nem vagyok normális..

2013. jún. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs de elvesztettem a fonalat a negyedénél


próbáld rendezni a fejedben a gondolatokat,én úgy látom hogy csak 1 pasit szeretnél valahonnan...........

2013. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarok még pasit ;) csak valahogy kiverni őket a fejemből...
2013. jún. 15. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Süss palacsintát!
2013. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet :) az legalább finom!
2013. jún. 15. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a sztoridból nagyon úgy jön le, hogy egyik fiúhoz sincs semmi közöd. Az, hogy meg kellett fognotok egymás kezét, az ég világon semmit nem jelent. A mésik meg hogy ha a másik fiú 'úgy' néz rád, az bármi miatt lehet. Az is lehet, hogy csak bebeszélted magadnak.


Persze lehet, hogy van esélyed valamelyiknél, de akkor viszont próbálkozz! Keresd fel az egyiket, kezdjetek el beszélgetni mondjuk Facebookon, találkozzatok és hátha összejön. A leírtak alapján viszont semmi kapcsolatod nincs velük, úgyhogy próbáld meg kialakítani!


Mindenképp írj majd a fejleményekről.

2013. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!