Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szunni nem akaro szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szunni nem akaro szerelmet, hogy tudnek elfelejteni?

Figyelt kérdés
mar 1eve tart,de keptelen vagyok elfelejteni,hiaba akarom...

2013. jún. 28. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha rájössz dobj már egy üzit :D
2013. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én is nagyon sokáig voltam szerelmes egy srácba azok után is, hogy teljen megszakítottuk a kapcsolatot...másfél évig nem tudtam elfelejteni. Aztán jött egy másik. Úgy éreztem hogy nagyon hamar meg tudnám szeretni, de nem lett belőle semmi. A tökéletes köztes állapotban maradtam. A régit elfelejtettem, az újba pedig nem lettem szerelmes. :)


Amúgy ha telefonról vagyok, én sem szoktam ékezetet írni...nem hiszem el hogy ezen kell problémázni. Mindenki érti hogy mit akart írni, és nem helyesírási hibákat követett el.

2013. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!