Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagy egyedül, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül, illetve mikor ment tönkre a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

kb 1 hete van válságban a kapcsolatom a barátnőmmel, és ez a dolog már menthetetlen. Elveszítettem, a saját makacsságom, és bunkóságom miatt.

Rossz érzés van bennem, hogy soha többé nem érezhetem őt.

De a kérdés most az irányú, hogy ti mióta vagytok egyedül?

Hogyan tettétek túl magatokat a szakításon?

13 hónapos kapcsolatnak kell búcsút intsek most.

Rengeteg dolog kavarog bennem. Lehet soha többé nem lesz ilyen szép, okos, és kedves barátnőm. Önmarcangolásba vágtam át, és fogalmam sincs mivel fogom feltölteni a keletkezett űrt.

Hiába dolgozom, hiába foglalom le magam. A gondolataim körülötte forognak, és a szép emlékek képe vetítődik ki szememre. Sőt, néha még el is képzelem magam mellé pl a járdán, hogy sétálunk, vagy az ágyban hogy átölelem.

A lehető legrosszabb, hogy én tettem tönkre az egészet, miattam szeretett ki belőlem, én b/sztam el. Sosem fogom ezt megemészteni, és megbocsájtani a mocskos egómnak, hogy ellökte ezt a lányt mellőlem!!!!!!!!!!



22/F



2013. aug. 7. 09:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

ma láthatom őt utoljára.

már most is fája maga a gondolat, hogy ma látom, aztán soha többé...

remélem felnőttek módjára fogjuk ezt lezárni vele.


am 22/L neked abból könyebb, hogy lány vagy. minden ujjadra találhatnál pasit. És igen, én sme olvastam a jeleiből amit mutatott. egyszerűen nem vettem észre dolgokat.

2013. aug. 8. 07:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hónapjament tönkre és 2 hónapja vagyok szingli,

Beletörődtem, lazábban vettem, még máig fáj most is hordom otthon a pólóit... de elengedtem, és már nem jön vissza tudom.


18L

2013. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? Mi ez a hülyeség, hogy a nők minden ujjukra találhatnának egy pasit? Ja, hát biztos kapnék olyat, aki nem kell. Nálam mindig úgy van, hogy aki tetszik, annak én nem. Úgyhogy erről ennyit.
2013. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

nőként egyszerűbb dolgod van.


de alighanem itt az ideje nekem is befejezni ezt. fáj, és minden gondolatom körülötte forog, de ugysem kaphatom vissza.

2013. aug. 8. 12:26
 15/22 anonim ***** válasza:

#12

Figyelj lehet, hogy minden ujjamra találnék, de nekik csak b/szni kell a nő, szóval nemhogy könnyebb dolgunk van hanem nehezebb..

Ránézésre nem lehet azt megállapítani hogy melyik vesz komolyan és ki gondolja komolyan a dolgokat.

2013. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tök egyszerű, nem? Pl.: utcán van olyan, hogy bámul a pasi, vigyorog, de istennek oda nem jönne. Pedig én is nézem őt.

a verzió: odamegyek: gondolat: na, végre egy könnyen kapható bige! Milyen jó pasi lehetek, hogy ő kezdeményez! :) (közben ő stíröl)

b verzió: nem megyek oda: gondolat: jól nézett ki!

Konklúzió: így se, úgy se jó, mert a pasinak kell kezdeményezni. De ehhez meg nem elég bátrak.

2013. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja, megint 22/L voltam.:)
2013. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha állítasz valamit, támaszd is alá érvekkel. De egyébként szívesebben lennék pasi. Egy átlagos külsejű pasi, ha nem tök csóró, kedvesen közeledik, normálisan viselkedik, akkor valószínűleg sikert arat. De egy csomó pasi képtelen szeretni. Vagy egyet szeret, aztán azt nem ereszti, pedig már mással van. Igen, sajna nőből is van ilyen.
2013. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

#5 vagyok


Igen érdekes felvetés volt, amit az imént írtál. Ha nem teljesen csóró, kedvesen közeledik stb. Lehet, hogy neked ez épp bejön, de az a baj, hogy a nők java része nem értékeli azt, amikor valaki rendes, normális, és nem mellékesen komoly szándékkal közelítene felé. Miért tapasztalom ennek épp az inverzét? Csóró nem vagyok (igaz autóm nincs), igényes vagyok, normális vagyok, csak épp a nők hogyhogy nem köpnek erre. Nem mondom, hogy mind, de aki pedig nem, abban sem biztos, hogy meg lehet bízni, mert épp teljesen aktuális példám lenne rá, hogy miként ver át az a nő, akit szeretsz.


De lehet, hogy csak a keserűség beszél belőlem, meg a rossz tapasztalatok, pedig már igen rég nem vagyok tizenéves.

2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

igen igen. rendességgel, kedvességgel aranyosséggal nemsokra mésza csajoknál, mert azt mindenkitől megkapják. az az érdekes, ha valki bunkozik velük, ha kcisit visszaszologat, és nem egyből meghunyázkodik.


kényes a határ nagyon a kettő között az igaz....:/

2013. aug. 8. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!