Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagy egyedül, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül, illetve mikor ment tönkre a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

kb 1 hete van válságban a kapcsolatom a barátnőmmel, és ez a dolog már menthetetlen. Elveszítettem, a saját makacsságom, és bunkóságom miatt.

Rossz érzés van bennem, hogy soha többé nem érezhetem őt.

De a kérdés most az irányú, hogy ti mióta vagytok egyedül?

Hogyan tettétek túl magatokat a szakításon?

13 hónapos kapcsolatnak kell búcsút intsek most.

Rengeteg dolog kavarog bennem. Lehet soha többé nem lesz ilyen szép, okos, és kedves barátnőm. Önmarcangolásba vágtam át, és fogalmam sincs mivel fogom feltölteni a keletkezett űrt.

Hiába dolgozom, hiába foglalom le magam. A gondolataim körülötte forognak, és a szép emlékek képe vetítődik ki szememre. Sőt, néha még el is képzelem magam mellé pl a járdán, hogy sétálunk, vagy az ágyban hogy átölelem.

A lehető legrosszabb, hogy én tettem tönkre az egészet, miattam szeretett ki belőlem, én b/sztam el. Sosem fogom ezt megemészteni, és megbocsájtani a mocskos egómnak, hogy ellökte ezt a lányt mellőlem!!!!!!!!!!



22/F



2013. aug. 7. 09:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. A kedvességet én csak a családomtól kapom meg. Igazából nagyon tőlük sem. :) Kevés emberre számíthatok. Szal, igen az exem például, mint pasi külsőre nem tetszett, de nagyon rendes volt velem, kedves. Ezért jártam vele. Viszont ő már egy idő után átesett a ló túloldalára. Papucs lett. És ez alatt azt értem, hogy úgy ugrált, ahogy én fütyültem, pedig sokszor jeleztem, hogyha valamit nem akar, nem kell megtennie. De ő azért csak megtette. Meg egész idő alatt csak azt csináltuk, amit én akarok, pl.: filmnézés. Én mondtam neki, hogy nézzük azt, amit ő akar, de nem, mert lehet nekem nem fog tetszeni. És? Akkor összedől a világ? Szal, ja. Legyen rendes, de ez már túlzás. És akkor még neki áll feljebb, hogy eltűnt az egyénisége. Hát, nem mutatott magából sokat. Mindegy, a bunkókat nem szeretem.
2013. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja, megint 22/L voltam. Már ez nevetséges, mindig elfelejtem odaírni. :)
2013. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!