Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeség, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, hogy nem akarok barátot? Mindig is idegenkedtem az ellenkező nemmel, nem hiszem, hogy lenne olyan fiú/férfi aki megfelelne nekem, az elvárásaimnak. A későbbiekben lehet így élni?

Figyelt kérdés
Ha közeledik felém egy fiú, akkor elutasítom, és olyan furcsa, kicsit utálkozó, mondhatni, hányingerkeltő érzésem van. Velem lenne a baj? (Fiú barátaim sincsenek. ) 15/L

2013. aug. 8. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem sértésnek vagy ilyesmi, de nem vagy véletlen leszbikus?
2013. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem viselkedne mindenki úgy a 20 év alattiakkal mint a csecsemőkkel?
2013. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele 15 évesen. Fizikailag taszított ha egy fiú közeledett. Én 20 éves korom után nyíltam meg erre. (nálam mondjuk egy-két gyerekkori trauma élmény is bejátszott.) Jelenleg stabil párkapcsolatban vagyok, és nagyon szeretem a szexet. Ne aggódj, ha nem vagy leszbikus, be fog ez indulni.
2013. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem. Előtte nem érdekeltek a férfiak. (Egyik haverommal feküdtem le, mert ki akartam próbálni milyen. Jó volt de nem ez a lényeg)Most 21 éves vagyok és van egy csodálatos párom, aki márciusban megkérte a kezem is. Ne foglalkozz azokkal akik szerint leszbikus vagy. Mindössze későn érő tipus vagy.
2013. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

15 évesen még tényleg ráérsz,mondom 21 évesen.Majd lesz olyat,akit szeretni fogsz és megfelel az elvárásaidnak,de akkor fog jönni,amikor nem számítasz rá.

Azóta mizujság,kedves már 17 éves kérdező?

2015. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem csoda, hogy igy érzel. Engem abszolut nem vonzanak az ilyen tizenéves fiúk. Próbálj meg idõsebbeket nézegetni! ;) 20-40 éves pasik között már akadhat értelmes is :D
2018. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!