Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak miért a hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért a hisztis, követelőző, ordibálós, parancsolgatós nők kellenek?

Figyelt kérdés

Volt olyan pasi ismerősöm aki azt mondta hogy szereti a kezdeményező nőket és ha az illető tudja mit akar, igaz ő is tökösnek számított. Viszont ahogy észrevettem, szinte minden pasi ismerősöm akit nő szedett fel és nem fordítva, annak a barátnőjéről vagy az derült ki hogy nagyon irányító típus és kb. abba is beleszól a pasija mit vegyen fel reggel vagy pedig ilyen parancsolgatós, erőszakos, elviselhetetlen némber.

Nektek pasiknak ez kell?



2013. aug. 13. 12:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ugye?? Végre valaki érti miről beszélek.

Én se értem és nemcsak ilyen esetben kezdenek velük mint amit mondtam hogy az elején kedves hanem kezdettől tudja ....

De aki meg később rájön milyen valójában a nője miért nem hagyja ott? Leállnak velük szenvedni.

2013. aug. 13. 20:49
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne általánosíts! Én aztán nem viselem el,ha parancsolgatnak nekem. Nem tudom,hogy te milyen pasikról beszélsz,de szerintem azok nem pasik voltak hanem nyámnyila kisfiúk.
2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket szeretem mert hiába ilyenek akkor sem tudnak rajtam uralkodni mert nem hagyom, akik meg nem ilyenek azok nem izgalmasak, nincs önálló akaratuk, ilyen kis unalmas visszahúzódó meg alig beszélő halk szavú nő nekem nem kell.
2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Talán mazoista vagy? Szereted ha naponta leüvöltik a fejed? Csak aztán nehogy valami kemény vagy törékeny dolgot esetleg nehezebbet és nagyobbat a fejedhez vágjon. :-P

De azt csak hiszed hogy nem tudnak rajtad uralkodni, vannak nagyon kis rafkósak köztük.

Mellesleg nem ez a két féle nőtípus létezik, az ordibálós hisztis p*csa meg a félénk visszahúzódó.


Írták előttem hogy a hiszti mögött önértékelési probléma áll.

Viszont aki igazán magabiztos (nő) és van önbizalma, az nem toporzézol és főleg nem állandóan, attól még lehet önálló akarata és lehet szókimondó aki kiáll saját magáért.

Ez olyan mint a tahó macsók és a tutyi mutyi alakok, nekem egyik se kellene.

2013. aug. 14. 23:16
 25/27 A kérdező kommentje:

Fiúk, férfiak! Itt kérlek titeket, ne kezdjetek ezekkel a mindenre ingerülten reagáló, követelőző, hisztis p*csákkal!! Akkor se ha az elején kedvesnek tűnik és megjátssza magát. Hallgassatok barátra, családtagra, ők inkább észreveszik ki milyen már elsőre, tapasztalat. Ismerőseitől is lehet infót gyűjteni, nem mellesleg meg kell ismerni jobban a másikat.

Magabiztos nők közt is van aki jófej (ismerek ilyet is), aki észérvekkel oldja meg vitákat, higgadtan megmondja mi az ami nem kóser neki, az hogy valaki határozott még nem ugyanaz mint aki mindenbe beleköt. Nem kell halk szavú, visszahúzódó nővel se kezdeni ha valakinek nem az esete.


Egy haverom járt elég rosszul, kifogott egy különösen idegbetegség jeleit mutató p.-t aki az elején kedvesnek tűnt, behálózta, rámászott, később derült csak ki milyen, haverom alig tudott megszabadulni tőle annyira ráakaszkodott. De míg ez tartott az a huza-vona (meg akarta tiltani a csaj hogy elhagyja, fenyegetőzött is) addig eléggé kikészítette a csaj és utána is irkálta neki a fenyegető leveleket, zaklatta ..... Egy amúgy vagány srácból idegroncsot csinált aki mindenért elnézést kér. :-(

2013. aug. 14. 23:37
 26/27 anonim ***** válasza:
Ordibálós nő kellene a tökömnek!:)
2013. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
az én ismerősöm is igy járt, elvette, addig egy kis tündér volt, utána egy elviselhetetlen, agressziv, dühöngő idegbeteg
2016. márc. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!