Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak miért a hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért a hisztis, követelőző, ordibálós, parancsolgatós nők kellenek?

Figyelt kérdés

Volt olyan pasi ismerősöm aki azt mondta hogy szereti a kezdeményező nőket és ha az illető tudja mit akar, igaz ő is tökösnek számított. Viszont ahogy észrevettem, szinte minden pasi ismerősöm akit nő szedett fel és nem fordítva, annak a barátnőjéről vagy az derült ki hogy nagyon irányító típus és kb. abba is beleszól a pasija mit vegyen fel reggel vagy pedig ilyen parancsolgatós, erőszakos, elviselhetetlen némber.

Nektek pasiknak ez kell?



2013. aug. 13. 12:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy kérdezem: a pasik (vagy fiúk, férfiak ha úgy jobban tetszik) miért a követelőző hisztérikák kellenek?

Szerintem létezik olyan hogy valaki magabiztos (nő) és egyben házisárkány. Mert pont hogy ő akar az erősebb lenni és leuralni a másikat és balhézik ha valami nem úgy van ahogy ő elképzelte és mindenen felkapja a vizet.


Nem vagyok féltékeny, pont hogy rühellem az ilyen nőket, tudni szeretném valakinek miért ezek kellenek.

2013. aug. 13. 15:14
 12/27 A kérdező kommentje:
Kihagytam véletlen azt, hogy a pasik ill. férfiak egy részének miért az ilyen típusú nők kellenek?
2013. aug. 13. 15:15
 13/27 anonim ***** válasza:

Miért te jelen vagy a kapcsolatukban a nap 24 órájában? Mégis honnan veszed, hogy házisárkányok ? Attól, mert kezdeményeznek és megemlítik, hogy nekik milyen ingben tetszene a pasi reggel, attól még nem lesz valaki házisárkány szerintem, hisztérika meg méginkább nem.

Te rohadtul belekeveredtél ebbe. A hisztérikák pont, hogy nincsenek kibékülve magukkal, hisztiznek mindenen (hogy a pasi ne menjen el a haverjaival, ne barátkozzon az exével és más nőkkel se, ne lájkoljon/kommenteljen fb-n egy másik nőnek se, romantikázzunk többet, fája fejem stb) ETTŐL hisztérikák! a kezdeményező nők pedig önbizalomhiánnyal nem küzdenek tehát nem féltékenykednek, szabadságot kap a pasi ergo: NEM házisárkányok!

21L

2013. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Képletesen értettem azt az öltözős dolgot, írhattam volna azt is hogy az ilyen nő abba is beleszól jóformán hogy mikor mehet ki vagy egyáltalán kimehet-e a mellékhelyiségbe.

Az is általánosítás, mikor azt mondod csak az a hisztérika akit te felsoroltál mit nem enged meg és hogy a magabiztos nők elengedik mindenhova pasit.

A hisztérikák alatt azt értem akinek tényleg semmi sem jó akármit csinál az ember, mindenbe beleszól, ha hozzá szólsz már azt kiforgatja és balhézik, megmondja pasinak mikor és mit csináljon, vagy miért ezt csinálod miért nem azt csinálod stb .....


Az aki ennyire félti a barátját (nem találkozhat nemhogy ex barátnővel de más nővel sem) az önértékelési probléma valóban vagy bizalmatlanság, vagy előző kapcsolatában csalódott pedig bízott benne (elengedte ugyanúgy mindenhova) vagy a jelenlegi kapcsolatában csalódott de valahogy lenyelte, onnantól bizalom elszállt.


Legalább 6-7 olyan férfi ismerősöm akad, akiknek a barátnője kezdeményezett és szinte mindről kiderült erőszakos hisztérika és mindenbe beleszól. Sokan akik felszednek pasikat és kezdeményeznek azok kétségbeesésükben próbálkoznak minden számukra ígéretesnek tűnő embernél, addig igyekeznek amíg meg nem szerzik majd kisajátítják, uralkodnak felette.

És igen, belelátok mások kapcsolatába (még ha nem 24 órában de sokkal kevesebb idő is elég ennél), nem egy olyat is láttam hogy az illető nő az elején megjátszotta milyen kis aranyos kedves aztán miután a barátja elvette lett házisárkány és követelőző, mindennek úgy kellett lennie ahogy neki tetszett.

2013. aug. 13. 16:20
 15/27 anonim ***** válasza:
Ismered az érem mind a két oldalát? Nem ? Akkor szerintem nem tudhatot, hogyha tényleg házisárkány akkor miért is az ! Lehet van rá oka!
2013. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Egyébként meg is válaszoltad a saját kérdésedet...


"...nem egy olyat is láttam hogy az illető nő az elején megjátszotta milyen kis aranyos kedves aztán miután a barátja elvette lett házisárkány és követelőző"


Ergo: NEM a hisztirikák kellenek a pasiknak! Mint láthatod, az elején NEM ilyen volt a nő, hanem kedves, aranyos és bájos és utána lett hisztérika, ami már NEM tetszik senkinek sem!

2013. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Csak akkor is, hogy nem képesek ezt észre venni? Szerelem van mint mondhatnánk, de a barátok, ismerősök, családtagok akik kívülről jobban látják arra vannak. Ebben az esetben amit mondtam sok mindenki más észrevette az a nő milyen valójában, más az nem hallgatott rájuk a srác ....
2013. aug. 13. 16:51
 18/27 anonim ***** válasza:

Najó, már nem is értem mit magyarázol.



...


A kérdésedre a válasz, Nem, a pasiknak nem a hisztis, követelőző , ordibálós, parancsolgatós nők kellenek!


Ennyi.

2013. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tudod olyan ez, mint a politikusok. Előbb kinyalják az ember se..ét is, utána viszont, ha már lement a kampány, megnyerték a választást, beintenek.
2013. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi ebben a jó?? Két exem is Ilyenekkel szenvedett....mindenütt ezt látom.
2013. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!