Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak miért a hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért a hisztis, követelőző, ordibálós, parancsolgatós nők kellenek?

Figyelt kérdés

Volt olyan pasi ismerősöm aki azt mondta hogy szereti a kezdeményező nőket és ha az illető tudja mit akar, igaz ő is tökösnek számított. Viszont ahogy észrevettem, szinte minden pasi ismerősöm akit nő szedett fel és nem fordítva, annak a barátnőjéről vagy az derült ki hogy nagyon irányító típus és kb. abba is beleszól a pasija mit vegyen fel reggel vagy pedig ilyen parancsolgatós, erőszakos, elviselhetetlen némber.

Nektek pasiknak ez kell?



2013. aug. 13. 12:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen kell, de kinek a pap, kinek a paplan.
2013. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Először is nem pasik, hanem fiúk, vagy férfiak. Másodszor meg ne általánosíts, mert nem nekem tuti nem kéne olyan nő, aki uralkodni akar felettem. Tehát az elméleted megdőlt.
2013. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak minden olyan pasinak kell akit a nő fog ki és horogra akad. :-D
2013. aug. 13. 12:58
 4/27 anonim ***** válasza:
mert (és azt pasiként mondom) olyan csaj kell akik megmarkolja a farkunkat és annál fogva vezet...egyszerüen jó ha a csaj irányít, vagy ha próbál
2013. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mert te nem tudsz irányítani senkit, neked valószínűleg anyuci hiányzik akinek a szoknyája mögé bújnál. :-P
2013. aug. 13. 13:07
 6/27 anonim ***** válasza:
10 percig nem tudnék elviselni egy ilyen nőt, nem tudom miről beszélsz.
2013. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Kevered a szezont a fazonnal. A kezdeményező nő még nem feltétlenül házisárkány. Ha van egy csöpp esze, férfi mellett élhet.
2013. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 kolosszus22 ***** válasza:
100%

A magabiztos nő pont nem ilyen, a hisztizés, követelőzés inkább az önértékelési zavaros nők jellemzője tapasztalatom szerint.

26F

2013. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
Mert az ilyen önérzetes ribiket a legjobb érzés porig alázni.
2013. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök féltékeny vagy kérdező és az eredményed nem mondanám, hogy egy reprezentatív felmérés eredményeként jött ki...
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!