Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 17 éves leszek, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 17 éves leszek, és még nem voltam együtt senkivel, sőt még nem is csókolóztam soha. Ez elég furcsa lehet, mert úgy tapasztaltam, hogy mások már sokkal fiatalabban túl vannak mindenen. Én most akkor elmaradott vagyok ilyen szempontból? L/16

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én 18 voltam amikor először csókolóztam valakivel. már nem is emlékszem a srác nevére sem csak túl akartam rajta lenni, mert már cikinek éreztem hogy még soha nem smároltam. nem volt nagy szám. mikor viszont először olyannal történt meg aki tényleg fontos volt nekem, na az már nagyon nagyon jó volt :) szóval én azt mondom hogy várj addig amíg nem jön egy megfelelő srác.
2013. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Akkor én még elmaradottabb vagyok,mert 20 évesen nem volt párkapcsolatom. A többit meg lehet sejteni.

Igen, manapság már 14 évesen kezdik, de lehet már 12 évesen is.:/

Aki meg 17, 18, vagy akár 23 évesen se volt senkivel se párkapcsolatban, az vagy szégyenkezik emiatt (hogy neki nem volt) vagy letojja magasból.

2013. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!