Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit teszel, ha hihetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha hihetetlenül hiányzik valaki, illetve valami? Egy csók, egy ölelés, s a tudat, hogy fontos vagy.

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem 2 hónapja. Azóta volt pár kalandom, de velük sem tartom már a kapcsolatot.

Hihetetlenül hiányzik az életemből...Illetve talán az, hogy kötődtem valakihez, most pedig nincsen senkim.

Nincs kit átölelni, nincs kiért felkelni..nincs senki, csak én vagyok...:/

Társkeresőkön próbálkozom, de alig írnak vissza, facebookon szintúgy. Kétségbeesetten keresek valakit, aki egy kicsit legalább pótolhatná a hiányát... Csak megölelne , szemembe nézne, s aztmondaná, ne aggódjminden rendben lesz! :'(


Túlsgosan érzelmes pasi vagyok...Főleg ilyenkor mikor senkim sincs, csak egyedül..:/ mit tegyek, mibe meneküljek?! lassan ugyérzem megőrülök..:/ :(


22/F



2013. szept. 24. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ne keress már valakit, hogy ne legyél egyedül. Nem túl szép dolog a másikkal szemben, meg nem is fog az ilyen működni. Ne aggódj, a világon szinte mindenki átéli ezt, és nem lesz semmi bajuk, túljutnak rajta.
2013. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 vakondka ***** válasza:
100%

Vegyél egy kutyát. Hihetetlen mennyi szeretet tud adni egy kutyus és menyire hálás a törődésért, hogy enni-inni adsz neki, megdícséred ha ügyes, stb.

Én is vettem egy kis francia bulldogot, mikor a legnagyobb érzelmi válságban voltam és nagyon sokat segített.

Jobb mint egy pszichológus és antidepresszáns egyben :)


42F

2013. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a választ!

piába is próbáltam menni. segített pár napig jobblett, de utánna emgint jöttek azek a hülye érzések, ohgy senkinek sme kellesz, és snemkinek sem vagy fontos..nincs kit felhívj ha történik valami, nincs aki keres, ha épp meg akar osztani valamit veled..:/

2013. szept. 24. 23:11
 14/23 anonim ***** válasza:

első vagyok. 22 éves, pasi. Engem nagyjából egy éve dobott az exem. Azóta 5 kapcsolat-félén vagyok már túl, az egyéjszakások számát meg inkább hagyjuk.


Hosszú idő kell ehhez. Meg kell találni azt a munkát, amiben sikereket tudsz elérni, és fejlődni tudsz, emellett meg kell hajtani a puncit rendesen, az is dobálja az önbizalmadat. Hajrá! :)

2013. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hol élsz, kérdező?
2013. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor elvizuálom magamban hogy megölelgetek egy fiút. Ha elképzelünk valamit akkor az agyunkban ugyanazok a területek aktiválódnak, mintha igazából megtennénk.
2013. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor képzelem én is, hogy a barátnőmmel sétálok a járdán, illetve hát arra amerre most egyedül járok, ohgy milyen jó volt vele...:/

egy ideig valoban jó, de utánna mintha a semmiből jönne egy villám, és beüt, hogy basszus nincs mr velem, nincs nekem ő már...és ilyenkor legszívesebben legugolnék, összeroskadnk ahol vagyok, s csak könnyeim között kérdezném, hogy miért kellett ennek történnie...:/



aamugy az alföldön élek.

2013. szept. 24. 23:50
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Lépj tovább és előre fókuszálj. Kezdjél el sportolni, játsszál, olvassál, bulizzál...stb amit akarsz. Csak ne rinyáljál, mert azzal semmit se értsz el, hanem szedd össze magad és tűzzél ki egy célt az életedbe és azt érd el. 22 évesen fiatal vagy előtted az élet, kár olyanon rágódnod, aminek már vége van és elmúlt. Ezzel csak kizárod a jövő lehetőségeit. Meg amúgy is nagy szerelemnek, nagy sza*r a vége.
2013. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

igazad van utolsó! viszont nehéz bármibe is belefogni, de meg kell próbálnom, és szoktatni magamat a gondolathoz továbbra, is, hogy egyedül vagyok, és senkinek sem vagyok fontos.


"...és nincs az a lány, aki mindig veled marad, és eltalál"

2013. szept. 25. 12:28
 20/23 anonim ***** válasza:
59%
utáld mert ezt tette veled, miért szomorkodsz te miatta szerinted ha ő is úgy érezné ahogy te együtt lennétek? akkor meg amikor rád jön ez az érzés gondolj arra, hogy a rohad*k most jól el van te meg miatta búslakodsz, nem éri meg egy nő miatt se depisnek lenni... lányok fujjolhattok, de egyetlen egy miatt sem!!!! max. az anyukátok, aki megérdemli, hogy búsuljatok miatta mert ő az aki feltétel nélkül fog szeretni, akármilyenek is vagytok vagy akár mit csináltok
2013. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!