Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit teszel, ha hihetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha hihetetlenül hiányzik valaki, illetve valami? Egy csók, egy ölelés, s a tudat, hogy fontos vagy.

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem 2 hónapja. Azóta volt pár kalandom, de velük sem tartom már a kapcsolatot.

Hihetetlenül hiányzik az életemből...Illetve talán az, hogy kötődtem valakihez, most pedig nincsen senkim.

Nincs kit átölelni, nincs kiért felkelni..nincs senki, csak én vagyok...:/

Társkeresőkön próbálkozom, de alig írnak vissza, facebookon szintúgy. Kétségbeesetten keresek valakit, aki egy kicsit legalább pótolhatná a hiányát... Csak megölelne , szemembe nézne, s aztmondaná, ne aggódjminden rendben lesz! :'(


Túlsgosan érzelmes pasi vagyok...Főleg ilyenkor mikor senkim sincs, csak egyedül..:/ mit tegyek, mibe meneküljek?! lassan ugyérzem megőrülök..:/ :(


22/F



2013. szept. 24. 23:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy jó tanács. Sportolj! Járj el futni, menj el edzeni, boxolni, bármi. Ilyenkor nem fogsz rá gondolni, sem semmire. Ha ez nem jön be, akkor találj valami hobbit, amit szeretsz csinálni. Pl. ahogy írták, van aki írni szeret, az megnyugtatja. Csinálhatsz bármit ami közben kikapcsolódsz. (igen, lehet ez szex is..) Hidd el, jobb lesz.
2013. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

A sport jó ötlet.futni jártam rendszeresen, de az utóbbi időben valamiért elmaradt.

Annyira görcsösen üzöm, hajtom a lányokat, hogy alighanem ezért nem jön össze.

meggebedek szinte egy kis szeretetért, de nemkapok...:/


Boldogtalannak érzem magam.

2013. szept. 25. 18:46
 23/23 anonim ***** válasza:
Kezdj el felépíteni egy normális életet, ami nem a nők körül forog. Tanulás, munka, hobbi, család, barátok, saját magad. Akkor lesz kit felhívnod és lesz aki szeressen. Nem normális, hogy barátnő nélkül nem tudsz létezni.
2013. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!