Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom a legjobb barátnőmnek panaszkodott rólam és a kapcsolatunkról. Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal. Nem voltunk hosszú ideig együtt, de én nagyon szerettem, ő volt az első szerelmem. Hamar belementem abba is hogy lefeküdjünk, de csak mert annyira szerelmes voltam belé. Miután szakított velem elkezdett sok időt tölteni a legjobb barátnőmmel, és neki panaszkodott rólam, hogy szerinte mennyire gyerekes és naiv vagyok... Nekem ez nagyon rosszul esett, ráadásul állítólag más dolgokat is megbeszéltek velem kapcsolatba, de a barátnőm nem akarja elmondani... Nem értem, miért pont vele kell ezt megbeszélnie? Nekem szemtől szeme soha egy rossz szót nem szólt pedig sokszor kérdeztem hogy van-e bármi problémája velem... Másrészről pedig milyen 'legjobb barátnő' az ilyen... Van neki van igaza, hogy nem mondja el? Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

2013. nov. 2. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hozzám is szokott jönni panaszkodni a kapcsolatukról a legjobb barátnőm pasija.

Én azonnal szólok a barátmőmnek, a srácot pedig kiosztom a francba.

Ez a különbség barát és álbarát között, és úgy érzem, hogy a barátnőd az álbarát. Érezd a kontrasztot!

2013. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kérleltem,hogy mondja el de csak azt mondta hogy csak annyi volt, hogy a barátom kiborult attól hogy mindenki rólam kérdezgette és állítólag egy másik lanynak(?) panaszkodott, de ő is hallotta és hogy csak annyit mondott hogy gyerekes és naiv vagyok...
2013. nov. 2. 19:06
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
még mindig jobb hogy gyerekes és naiv mintha azt mondaná ordas ribi vagy :)
2013. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Epp akartam irni, hogy a lany nem hibas, ha a srac epp neki lelkizik veled kapcsolatban, de ha volt/ van kozottuk valami, akkor kicsit mas a helyzet...
2013. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!