Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se szüleim, se batárom senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se szüleim, se batárom senki sincs?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok 4 éve vagyok kapcsolatba,nem fényes a kapcsolatunk,anyám mindig letagadott,hogy neki nincs lánya. csak féltesóm van,azt mindenki előtt felvállalja. és mindent megad neki,én már rég elköltöztem otthonról,az igazi apámat sosem ismertem. de most hirtelen 21 év után felbukkant.. érdekes,van egy barátom,de már nem is az csak együtt élünk,dolgozok,ő is ahogy normálisan mindenki.. későn jön haza 5 ig szól a munka ideje.de mindig éjfél hajnalba jön haza,mert játszik a kollégájával,ha nekem nincs pénzem rajtam csattan az ostor.. pedig én veszek itthonra mindent,de most beteg vagyok 3 napja,így dolgozni sem tudok.. és nagyon főzni sem,tegnap is inkább én nem ettem semmit,de neki csináltam enni.nem vagyok boldog..:( nagyon nem. ő 4 év alatt egy 20-ft-os csokit nem vett nekem.Én ha megyek akárhová,mindig veszek neki,valamit,nem tudom miért kel így felfújni egy névnapot?? Névnapja volt és az egész családja itt volt,énis költöttem rá sok pénzt,ez én vagyok,ha nekem bármim van pl névnap,szülinap,ami engem nagyon nem vonz,főleg a sajátom,mindenki le...sz.ja... Ma már kiborult a bili.. már nincs itthon semmi étel.beteg is vagyok,annyira ennék valamit,de már nincs pénzem mert elköltöttem itthonra,enni valót is amiből már nincs.semmi nincs.kicsit fáj,hogy a barátom így semmibe vesz,mert ha haza is jön hajnalba,már csak alvás van,szinte nem is beszélek vele,ő inkább játszik.. ez kicsit fáj nekem.nem vagyok Pláza cica meg nyaVikolos lány,de kicsit ma bele gondoltam,hogy lassan 5 éve vagyunk együtt,és nem kaptam semmit.. nem nagy értékről beszélek.. Szerintetek??

2013. nov. 27. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ha gondolod segítek pakolni.
2013. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nem szépítem magam az elején sem! :) De ha segíteni kell pakolni szólj nyugodtan!

Bár a lehetőségeidet nem ismerem, de bármekkora áldozat is, hidd el jobban jársz ha különváltok. 17 évesen ismerkedtetek meg, gondolom első szerelem - ez így szokott lenni. De hidd el nekem, nincs értelme 21 évesen beletörődni abba, hogy neked ez jutott! Ne tedd! Gondolom félsz meglépni amit meg kellene, mert nem tudod mi lesz utána. Biztos pont az életedben a párod, még ha olyan is amilyen. De csak ezért ne maradj vele! 21 évesen ne vágd tönkre az életed ezzel! És inkább most, mint 35 évesen 2 gyerekkel és néhány pofonnal később....

2013. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szomorú ilyet olvasni :(
2013. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ott kell hagyni az ilyet

van olyan hely ahova mehetsz?

2013. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hagyd ott ezt a pasit. Idővel jobb lesz, megtalálod a helyed a világban, remélhetőleg egy másik fiú mellett. Ne pazarold el a fiatal éveidet egy ilyen személyre, aki nem becsül meg. Ez csak egyre rosszabb lesz, ha vele maradsz, nem hinném javulna a helyzet. Teljesen fel fog őrölni ez a kapcsolat. Még mindig jobb egyedül lenni, mint társas magányban megszokásból, boldogtalanul. Sok erőt kivánok és állj ki magadért, ennél sokkal több jár neked.


28/N

2013. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nézd soha senkire nem számíthattál, nehogy már ezt a férfit is te etesd, legjobb amit tehetsz hogy otthagyod és elmégy külön lakni, ha eltudtál jönni a szüleidtől akkor nehogy már ne tudj megállni a saját lábadon csak akkor egy gonddal kevesebb lesz, nem lesz ott a barátod hogy ki semmizzen :)
2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 David82 ***** válasza:
Szegény. Úgy sajnállak. Bárcsak helyrejönne az életed, és megtalálnád az igazi boldogságot.
2013. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme! El kell hagynod és kész! Csak kihasznál, nem szeret. Én a barátnőmnek mindig szép ajándékot vettem. Márkás ruhákat, mobilt, aranyat. Eljártunk szórakozni, étterembe. Mikor beteg vot kiszolgáltam. És mi lett a hála. Mikor lebénultam és kórházba kerültem. Felém se nézett. Elhagyott! Pedig azt hittem szeret. Ne hagyd, hogy kihasználjon! 21 évesen még előtted az élet. Találsz magadnak, majd olyat akivel boldog leszel!
2016. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!