Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha a barátom azt mondja h vége de még hétfőig gondolkodik?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Tudom h szeret én is szeretem őt. Tegnap egy nagyot hibáztam. De bocsánatot kértem. Azt mondta h nem akarja tovább a kapcsolatot de h lehetne pár dologban változtatni. És h hétfőig gondolkodik. nem tudom mit tudnék mondani neki.

2014. jan. 17. 12:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha nekem egy pasi ilyet mondott volna, akkor arra, mosolyogva annyit feleltem volna: Ne eröltesd magad, ne gondolkodj hétfőig, már tárgytalanná vált a dolog számomra.
2014. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan, de most már komolyan érdekelne, hogy mi lehetett ez a megbocsáthatatlan bűn.
2014. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
11-esnek is tökéletesen igaza van.
2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

4éve ismerjük egymást és csak 1,5 hónapja jöttünk össze. Az volt a hiba,hogy nekem vannak valamikor depis napjaim. tudom ez furán hangzik,az életemben sok minden rossz, és aznap, ez tegnap volt mindenkit eltaszítottam, őt is...

Erre a kapcsolatra nagyon vártunk mind ketten mert mindig is szerettük egymást egyre jobban de nem mertük bevallani a másiknak.

2014. jan. 17. 13:27
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg, hogy vannak ilyen depresszív napjaid, akkor nem szeret igazán. Tudom közhely de így van.
2014. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus...

szerintem ne vard meg a hetfot, keresd meg azzal, hogy ha nem kepes egy masik embert elviselni egy kapcsolatban (marmint onmagan kivul) akklr gondolkodjon el, es addig is szakitasz vele


mi ez a hulyeseg? A vegen meg azt is felroja neked, hogy ember vagy...

2014. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
de én szeretem (rólam lehet tudni h nem tudom elengedni a dolgokat)
2014. jan. 17. 13:40
 18/29 anonim ***** válasza:
Akkor ertesd meg vele, hogy neki kellene bocsanatot kerni, es elgondllkodni, hogyno szeret e, hiszen ez a hiszti nem vall egy szereto emberre
2014. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Akkor ez a pasi keressen magának egy robotot. Nehogy bocsánatot kelljen már kérni azért, mert ember vagy. Egy szimpla rosszkedv miatt ezt csinálja veled. Akkor mi lesz ha esetleg beteg mersz lenni, és már nem leszel neki annyira szórakoztató. Ne hagyd, hogy terrorizáljon, ha szeretne téged nem lenne képes napokig aszalni. Még most próbálj meg vele beszélni, ha nem hajlik, akkor te mond ki, hogy jó, akkor vége. Ha ezek után megkeres... a te döntésed, hogy vele akarsz-e lenni, vagy sem, de egy biztos, hogy egy ilyen labilis idegrendszerű férfival nem sokat nyersz.
2014. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
52%
4 éve ismeritek egymást és elvileg te olyan vagy hogy néha vannak depis napjaid? akkor eddig miért élte túl ?:D
2014. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!