Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha a barátom azt mondja h vége de még hétfőig gondolkodik?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Tudom h szeret én is szeretem őt. Tegnap egy nagyot hibáztam. De bocsánatot kértem. Azt mondta h nem akarja tovább a kapcsolatot de h lehetne pár dologban változtatni. És h hétfőig gondolkodik. nem tudom mit tudnék mondani neki.

2014. jan. 17. 12:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
most kezdtek lenni
2014. jan. 17. 18:07
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha szeretne,nem kínozna hétfőig.A helyedben én már most közölném vele,hogy nem kell gondolkodnia,mert én már eldöntöttem,hogy nincs rá szükségem,és hogy legyen vége.Azért elég durva,hogy van egy rossz napod,ő meg hátat fordít neked.Ilyen emberre nem építhetsz,szerintem hagyd is a fenébe,mert kár vele vesződni.
2014. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2014. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

hát bocsánatot kért..megbocsájtottam..kibékültünk.

De most tegnap volt egy újabb vita eléggé szemétséget mondott az egyik legjobb barátnőmre én meg jól lehordtam h ne mondjon már ilyenek meg h én nem mondok rosszakat az ő barátairól és erre nem írt vissza, azóta nem beszéltünk..

2014. jan. 25. 19:33
 25/29 anonim ***** válasza:

A parkapcsolat nem partolhat senkit

egyszer volt 2 csaj akikkel megbaratkoztam... aztan ok osszevesztek, demnekem az egyikkel alakult, hogy osszejovunk... es a masik megharagudott ram, mert azt allitotta, hogy akkor a kettejuk vitajaban a leendo baratnomet fogom partolni...pedig nem

az egy ocska kozhely, hogy a baratom baratja az en baratom... joga van a baratodnak nem neked megfelelo velemenyt formalni, es neked is van jogod rossz velemennyel lenni az o baratairol...de amig ez kulturaltan megy, nem szabad ezt hibakent felroni... de tudomasul kel venni, hogy az az o baratja, es tisztelet en kell tartani

2014. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
szóval veszekedtek tovább, királyság
2014. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát ez... helló.
2014. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele szoval mindenkinek pacsi:D
2014. jan. 28. 16:30
 29/29 anonim ***** válasza:

Ez helyes döntés volt. Ha egy depi miatt ezt csinálja, mit tett volna, ha tényleg valami komoly baj van.

Mond meg neki, hogy kezeltesse magát, és faragjon le az egójából.

2014. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!