Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
A párommal 2 évet jártunk és 8 hónapja élünk eggyütt egy ideje nagyon megváltozott: végképp nem foglalkoziik velem.. már semmit sem csinálunk eggyütt . Ő reggeltől nincs itthon , csak enni jár haza.. állandóan a barátaival van... , ha magammal hívom valahová , elkezd velem kiabálni.... már megsem csókol.. szóval teljesen kifordult magából.... ez az első komoly kapcsolatunk mind2-nek... nem tudom mit gondoljak ... kérlek segítsetek !!!!!!!

2014. jan. 23. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is, de ennek a kapcsolatnak már vége :/
2014. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra rájöttem, hogy az első megérzés mindig jó...
2014. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatnak annyi.
2014. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is 2 ev utan kimentunk kulfoldre dolgozni, egyutt laktunk. Es par honap mulva ugy ereztem megszuntek az erzeseim iranta, nem voltam mar vele turelmes, nem tudtam szepen beszelni, mindenert veszekedtem, nem erdekeltek a problemai, nem beszelgettunk, teljesen elhidegultem tolle, 2honapon keresztul hatatforditva egymasnak aludtunk. Es nem mas pasira vagytam, nem is erdekelt mas. Egyszeruen csak ugy ok nelkul "kiszerettem" belolle, semmi okot nem adott ra amiert ne szeressem, folyton probalkozott a kedvembe jarni, en sem ertem magam. Pedig gondoltuk kulfoldon, csak en es o, tokeletes lesz az eletunk. De igy alakult, es szakitottunk is. Haza jott, s majd en is.

Nem foltetlenul azt jelenti, hogy megcsal, csak az emberek folyamatosan valtoznak, lehet ez csak egy ilyen atmeneti dolog, es hamarosan rajon hogy ott vagy te neki, remelem nem az tortent nallatok is hogy mar nem szeret:(

(20 L)

2014. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
költözetek külön, az hátha segit.
2014. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!