Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit éreztetek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreztetek akkor amikor megláttátok a pasitok ex csaját?

Figyelt kérdés
Làttàtok hogy a làny szebb vèkonyabb ...èreztetek valamit? Èn ma làttam a lànyt az egyik oldalon ès a làny szebb ès vèkonyabb nàlam...nem vagyok fèltèkeny mert mièrt lennèk ? De valami rossz èrzèsem volt ....Ti hogy èltètek meg ezt?

2014. jan. 26. 01:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én korom alapján szerintem az anyukátok lehetnék.Lenne egy észrevételem.Nem minden a külső, engem a férjem egy nálam csúnyább nővel csalt meg 23 évi házasság után.Mikor megláttam a képét elhűltem.


írtátok, hogy a férfi nem felejti akiben csalódott.Igen ez igaz.Nekem is van olyan érzésem, hogy a nagy csalódás bennük marad...és az utánuk következő feladata, hogy elfelejtesse vele...Az én férjem egyik szerelme máshoz ment férjhez....

Vagy 20 évvel később viszont összefutottak, és alig ismert rá, meghízott,megöregedett...

viszont én azért nem változtam olyan sokat ,vele ellentétben:)

2016. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 paradicsom31 ***** válasza:

Az arca szép, de csúnya a testalkata, mert nagyon nagyon alacsony, és tömzsi. Nem ronda lány egyáltalán. Amikor elsőnek megláttam, a következők ríttak le róla: éretlen, iszákos,bagós, és nagyon bénán öltözik.

Zavart a dolog, hogy hallottam otthon a nevét párszor, de a párom akkor mondta el,hogy milyen lány volt ő: sokat piált, folyton bulizott (akkor is,mikor a barátom kórházban volt), ölelgette az idegen fiúkat, fürdőbugyiban táncolt az asztal tetején részegen, részegen meg akarta d*gatni magát a egy tóparti stégen barátommal (mikor még alig voltak együtt), mielőtt összejöttek, közvetlen az előtte lévő napon egy egyéjszakás dugásban vesztette el a szüzességét (pedig akkor már állítólag szerelmesek voltak,de ki érti az ilyen riherongy-logikát).., és lecummantott egy idegen pasit egy buli után.

Na azóta, ha látom az utcán, nem tudok uralkodni magamon, de mindig fülig elvigyorodom, mert tudom róla, hogy mekkora riherongy a csajszi xD lehet hülyének néz érte..

Amúgy bekavart már a kaocsolatunkba, de besült a csaj.

2017. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!