Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit éreztetek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreztetek akkor amikor megláttátok a pasitok ex csaját?

Figyelt kérdés
Làttàtok hogy a làny szebb vèkonyabb ...èreztetek valamit? Èn ma làttam a lànyt az egyik oldalon ès a làny szebb ès vèkonyabb nàlam...nem vagyok fèltèkeny mert mièrt lennèk ? De valami rossz èrzèsem volt ....Ti hogy èltètek meg ezt?

2014. jan. 26. 01:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha soványabb, csinosabb, szebb?? Magasról tojom le!! Soha nézett úgy a páromra ahogy én néztem, soha nem nevettette meg úgy ahogy nem adta meg neki azt amit szeretett volna. Gondoljátok hogy a külső a leglényegesebb? Mert szerintem egyáltalán nem ez számít...

Lehetett akármilyen cicababa ha buta volt, flegma, nagyképű vagy romlott lelkű! Hiába az extra jó külső vagy a sok pénz ha a személyisége nem olyan amilyet a pasi szeretne. Hosszú távon mindkettő kevés a boldogsághoz.

2014. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Csak képen láttam,és még nem mondta,hogy az a volt nője,addig eszembe sem jutott.Ahogyan az előző előző nőjéről sem.Mindkettő teljesen más,mint én.A legutóbbinak a hajáról sem tudtam eldönteni milyen színű,idősebb,igénytelen hatást keltő,gyereket nem akart,azóta sem volt senkije.Az előző előző úgyszintén ezt a hatást keltő és aránytalan testalkatú.Tele vannak önbizalommal.
2014. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat:):)
2014. jan. 26. 11:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Az viszont már probléma ha az ex az ETALON, élete nagy szerelme akit soha senki nem fog tudni überelni. Akinek csak annyi hibája volt, hogy megcsalta és emiatt szakitottak. De azóta is ő a leglegleg. Volt dolgom ilyen pasival és bizony semmi köszönet nincsen benne. Neki mindenki más csak megalkuvás. Addig megy míg hasonlót nem talál aki ugyanannyi megérinti mint anno.
2014. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem éreztem semmi különöset. Eléggé hasonlítunk szerintem (úgy tűnik ez a zsánere), azt nem tudom eldönteni hogy szebb-e, de aranyos, szimpatikus volt. Mondjuk biztos segített az is, hogy a lány a jelenlegi barátjával volt :D
2014. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem indegy valamiert szakitott vele az a lenyeg hgoy most veled van es nem masal az ex lotyokal meg nem erdemes foglalkozni
2014. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hálás vagyok:)
2014. jan. 29. 00:05
 18/22 anonim válasza:
Én láttam. Szebb nálam, nem vékonyabb mint én, mert elég vékony alkat vagyok. Elég sokat veszekszem emiatt, mert tudom, hogy az exe akar valamit még, ha csak szexet akkor is. És épp ezért félek, mert páromat megcsalta ezért lett vége, tudom, hogy nem menne vissza hozzá, de van egy ilyen rossz érzésem.
2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
értem:)
2014. jan. 30. 16:01
 20/22 anonim ***** válasza:

egy gyönyörű, 10/10es fitnesz-bikinimodell csaj, akiért mindenki oda van. na, ott eltört az önbizalmam :D nem is értettem, hogy egy ilyen tökéletesség után miért pont én? vagy h kerültem képbe?!

aztán rájöttem, mikor mesélte, hogy szegény lány olyan buta, mint a föld.. :) és ott jöttem rá, hogy hiába a szép arc, a tökéletes test, hiába van érte oda mindenki, ha alapvető dolgokban nincs otthon (párom elmondása szerint egyszerűen nem lehetett vele beszélgetni egyszerű, hétköznapi témákról, mert vagy nem volt véleménye, vagy ostobaságokat beszélt..)

na, ott jöttem rá, hogy a külső nem minden. :)

2016. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!