Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18/f Életem első nagy szerelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/f Életem első nagy szerelmében óriásit csalódtam, annyira tönkre tett lelkileg h akárkivel jövők össze nem tudok meg bízni benne félek hogy megcsal vagy átver. Tudnátok segíteni hogy mit hogy tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok megint össze törni lelkileg nem bírnám ki,2 hónapja össze jöttem egy lánnyal és kezdem meg szeretni eléggé, de félek attól hogy nagyon szerelmes leszek és koppanok egy nagyot. Hogy érjem el hogy én legyek a mindene és ne akarjon megbántani? Ö egy 17 éves lány és szűz..

2014. ápr. 23. 19:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinem már most jobb lett a kedvem ha a barátnőmre gondolok :)
2014. ápr. 23. 19:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha 18 éves vagy, bizony még sokat fogsz csalódni, ennél nagyobbakat is. :D Ha ennyire nem bírod, dolgozz sokat, hogy legyen pénzed k*rvázni, mert a barátnő nem neked való.
2014. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Már majdnem elhittem hogy csak normális emberek írnak -_-
2014. ápr. 23. 20:02
 14/17 anonim ***** válasza:

19 éves hím egyed vagyok, több mint 7 hónapja "szeretett ki" belőlem a volt barátnőm (első szerelem mindkettőnknek), mert gyakran túl nyersen mondtam ki dolgokat... Azóta minden reggel úgy kelek, hogy "még egy nap... mi a francért cseszted el?!", egyre rosszabb. Rettegek, hogy vajon melyik napon fogok szembesülni az új fiújával Facebookon vagy való életben. Már bántani akarom ezt a fiktív srácot, pedig semmi jele, hogy lenne. Mellesleg én nem tudok úgy tekinteni a kapcsolatokra, mint a "nyugati" világ többsége (ergo hazánk lakkossága is), számomra elképzelhetetlen a "majd lesz más, jobb, keress újat stb.", mert ezáltal elértéktelenedik bennem a dolog. Undorodom attól a látványtól, ahogyan elképzelem a volt barátnőmet mással, rettentően felkavar, dühít és lehangol, annyira szeretem és bánt a bűntudat. Egyre durvább erőszakos és szuicid gondolatok kínoznak, úgy érzem én vagy valaki... Akkor inkább én haljak.

Az a tanácsom, hogy próbálj feledni, hátha te a többséghez tartozol, nem úgy mint én. Bízz benne és szeresd, ahogy csak tudod. És inkább kussolj, de ne bántsd meg, tanulj a példámból.

2014. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem még valahogy helyre tudod hozni a dolgokat te is, szorítok neked !
2014. ápr. 23. 20:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen a barátnőd bünteted azért, amit más elkövetett.

A féltékenység egy határig normális és természetes, sőt megkockáztatom kívánatos is a párkapcsolatban. Annyira, hogy tudja, hogy nem akarod elveszíteni, és szereted.


Ezen túl terhes, fojtogató, és bántó is.

Főleg azért, mert a barátnőd nem tett semmit, amivel rászolgálna, és ezt a tényt kell szem előtt tartanod.

Pofára estél, átléptél rajta, tanulj belőle, hisz új kapcsolatot kezdtél.

Nekem volt olyan pasim, aki rajtam vezette le, hogy a volt nője megcsalta. Soha nem léptem (volna) félre, nem szokásom, nem fér bele a kapcsolatba. De nála mégis... csakhogy igaza legyen, és végre ne ok nélkül kapjam meg a magamét.

Aztán dobtam.


Éreztesd, hogy szereted. Udvarolj, bókolj, legyél férfi mellette tetőtől talpig.

Tisztázd vele, hogy nálad nagyon fontos a hűség, tehát te se lépsz félre, és ezt várod tőle is. Nem lesz megbocsájtva se az első, se a második.

Ha ő is így gondolja (és miért ne gondolná), akkor meg bízz meg benne.

(Szerintem úgyis észre fogod már venni, ha valaki mással is kavar, elvégre erre jó a tapasztalat, amit szereztél.)

Egyébként most gondolj bele: 17 éves és még szűz. 2014-et írunk, ember. Ez egy rendes kislány. :D

2014. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
dicsérd a szemét, mosolyát, öleld sokszor szorosan, hogy érezze szereted, legyetek sokat együtt
2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!