Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon durva, hogy 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva, hogy 18 évesen 28 éves barátom van?

Figyelt kérdés
3 hónapja együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Gimnázium után Veszprémbe megyek egyetemre, ő is ott lakik, így össze költözünk. Engem nem zavar a korkülönbség, őt egy kicsit (nem az zavarja, hogy én vagyok fiatalabb, hanem, hogy ő idősebb). De valakinek múltkor meséltem, és erre az volt a reakciója, hogy "te jó éég, azta mindenit, 10 év?!". Én ezt akkor nem értettem, nem értem most se. Szerintetek durva?

2014. máj. 8. 18:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a témától... Ha a kérdésemre nem tudtok válaszolni, akkor ne írjatok semmit, pláne ne ócsároljatok úgy embereket, pusztán beállítottság alapján, hogy nem ismeritek. Magatokat minősítitek vele.
2014. máj. 8. 18:40
 12/26 A kérdező kommentje:
És mindenkinek köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 8. 18:41
 13/26 anonim ***** válasza:
igen ne legyetek irigyek. :) Biztos tud valamit a pasi amit ti nem. Sok idősebb embert ismerek aki jobb arc, mint a fiatalok.
2014. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Tuti le leszek szavazva de szerintem most még sok.


Nem is a te vagy a fő probléma mert a te korodbeli lányoknál természetes h idősebbekért rajonganak, de a faszitól viszont nem jó.

Nála ez valamilyen szinten visszamaradottságra utal.-

2014. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem a számmal van a baj, hanem a nagy életviteli eltéréssel. Te még csak most mész egyetemre, ott a nyár, szeptembertől meg az életed a tanulásról fog szólni. Ezzel szemben ő dolgozik és valószínűleg lassan családot szeretne. Nem azt mondom, hogy nem működhet, csak ezt is figyelembe kell venni. Ő arról panaszkodik, hogy a főnöke mit csinált, te arról, hogy ez a ZH milyen nehéz volt.
2014. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ezzel ő nagyon hadilábon áll, szerintem még most is. Már vagy egy éve kezdődött ez a vonzalom, előtte sokáig, 2 évig nem találkoztunk, mert ő kiment külföldre és mikor hazajött mindig elkerültük egymást valahogy, az én fejemben is halványult a kép. Aztán mikor találkoztunk ott volt az a vibrálás- ő is érezte, én is. Én meg sem próbáltam tagadni, változtatni rajta, vagy visszafojtani magamban, de ő igen. Ő sem érezte normálisnak, de én nem hagytam magam. Nem tudom mi lesz ebből, de jelenleg elképzelni sem tudom élküle az életemet...
2014. máj. 8. 20:08
 17/26 A kérdező kommentje:
A családalapítással nem lesz gond, pont pár napja beszéltünk erről. Ő 7-8 év múlva szeretné, nagyjából én is. Nem vagyok karrierista típus. Vagyis az vagyok, szeretnék sikert és elismerést, de egy pillanatig sem akarom, hogy ez háttérbe szorírtsa a családomat.
2014. máj. 8. 20:12
 18/26 anonim ***** válasza:

18:54


Tudja, hogy a csaj naiv és könnyel elcsavarható a feje 1-2 jól irányzott bókkal meg a kis formás hátsójának étterembe cipelésével.

2014. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

És pont így beszél,egy rózsaszín ködben élő lány :)

Én első éves egyetemista vagyok, de nem tudtam volna elképzelni,hogy az első évemben legyen bárkim is. Hisz az első év az egyetemen a bulik,haverok,lógás...

2014. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!