Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon durva, hogy 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva, hogy 18 évesen 28 éves barátom van?

Figyelt kérdés
3 hónapja együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Gimnázium után Veszprémbe megyek egyetemre, ő is ott lakik, így össze költözünk. Engem nem zavar a korkülönbség, őt egy kicsit (nem az zavarja, hogy én vagyok fiatalabb, hanem, hogy ő idősebb). De valakinek múltkor meséltem, és erre az volt a reakciója, hogy "te jó éég, azta mindenit, 10 év?!". Én ezt akkor nem értettem, nem értem most se. Szerintetek durva?

2014. máj. 8. 18:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A tizenéves fiúk még elég éretlenek minden térén, tehát mindenképp jobban jársz így!
2014. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ebben mi a rózsaszín köd. Biztosan optimista vagyok ezen a téren, a legjobbat akarom, akarjuk és erre törekszünk. Ebben mi nem lehetne reális?
2014. máj. 12. 19:31
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
én 18 vagyok, a szerelmem 40. persze megoszlanak a vélemények, de mi együtt élünk, és akár elhiszik az emberek, akár nem, eszembe se jut hogy ő 40 éves :D és igenis jol érzem magam a bőrömben, vele meg főleg ;)
2014. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem durva! ha szereted és ő is akkor abba nem szólhat bele senki sem :)
2014. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Én 19 vagyok, a párom 32, ősszel tölti a 33-at. Teljesen jól megvagyunk, mondjuk annak is köszönhető, hogy egyáltalán nem úgy él, és nem úgy néz ki, nem úgy öltözködik, nem olyan dolgokra vágyik, mint a legtöbb vele egykorú. És ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy visszamaradott, vagy nem normális, egyszerűen csak laza, élvezi az életet, de ez a mai világban egyáltalán nem meglepő, ha egy korai harmincas így viselkedik, legalábbis errefelé biztos nem (külföldön élünk egy ideje). Mi is beszéltünk már gyerekről, ilyenekről, mi is a 4-5 évben maradtunk, az mindkettőnknek megfelelne, házasságot pedig egyikünk sem akar. Más problémánk nincs, nem mondanám, hogy külön életszakaszban vagyunk, nagyjából ugyanannyit járunk el mindketten a társaságunkkal, sőt, együtt is rendszeresen szoktunk mindenfelé, nagyon hasonló az érdeklődési körünk, ízlésünk, gondolkodásunk, felfogásunk majdnem minden tekintetben.


Szóval én azt mondom nektek, hogy igen, ilyen korkülönbséggel már baromi nehéz, de nem lehetetlen. Sok sikert kívánok! :)


19l

2014. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na, azóta mi a helyzet?
2023. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!