Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, és kb 1 hete úgy érzem hogy nem kívánom vele a szexet sem, ès nem tekintek rá szerelemmel sem. Ettől függetlenül szeretem, és belehalnék ha el kellene veszîtenem. Szerintetek? Hogyan essek újba szerelembe? Vagy mit tegyek egyáltalán? :(

/normális válaszokat szeretnék, komoly számonra ez a kérdés, és nem, nincs meg a havim, ha valaki ezt kérdezné./



2014. jún. 18. 23:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Sziaa! Hát mit szólnál, ha mondjuk 1-2 hétig nem talalkoznátok? Azokban a napokban facebookon, telefonon beszélnétek csak, és ott szóba jöhetne a szex. Az idő lehet, hogy segít ezen. Vagy nem fog megjönni a napokban? Ez is befolyásolhatja a kedved ilyen téren.
2014. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel
2014. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 nem fog, még 2 hét, úgy gondolom ehhez nincs köze. Én is ezen a megoldáson gondolkoztam, de ha nem vagyunk együtt, akkor pedig hiányzik :(
2014. jún. 18. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nők, ki érti őket?
2014. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
neha velem is van ilyen de aztan elmulik ismet fulig szerelmes erzem magam is kivanom. nem veszekedtetek valamin mostanaban? vagy esetleg nem tortent valami ami miatt ezt erezheted?
2014. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok. És ha a barátnőiddel próbálnál eltölteni több időt? Vagy van valami, ami hosszabb időre le tud foglalni?
2014. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 hónapja veszekedtünk, de az sem volt olyan nagy kiabálós, csak nem tetszett valami és megbeszéltük. Sportolok valamit, mondjuk már pár hónapja nem tudtam űzni a sportot de a napokban elkezdem. Lehet hogy jót fog tenni. Legalábbis remélem. És köszönöm hofy ilyen segîtőkészek vagytok!
2014. jún. 18. 23:34
 8/8 anonim válasza:
Edina?
2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!