Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből én csinálok nagy ügyet? Ezeknek van jelentőségük vagy én várok el túl komoly dolgokat?

Figyelt kérdés

-Facebookon néha úgy ír rám h nem is köszön csak kb ennyi: Mizu?

- Van, hogy két napig nem keres (Jó lehet nekem is kellene őt, kétoldalú a dolog)

- Van, hogy az üzenetem elolvassa, és kb 10 perc múlva ír vissza (ilyenkor mindig azt hiszem, hogy rajtam kívül még beszélget mással aki fontosabb)

- Néha figyelmes, néha tapintatlan, vannak normális pillanatai, van, hogy ölelget, van hogy rideg

- Ha kicsit távolságtartóbb vagyok vele, akkor teper

- Túlzottan érdekli a múltam (pl kikkel jártam, kiket szerettem)


Milyen kapcsolat ez? Mire vallanak ezek? Normális dolgok ezek? Tulajdonítsak ezeknek valami jelentőséget, vagy ne is agyaljak és idegeskedjek rajtuk? Ti hogyan viselkednétek ilyen szituációban?


Lehet én vagyok a kombinálós (ezt ő mondta), de jobb félni szerintem. Nem tudom hova tenni az egészet.



2014. júl. 3. 22:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Persze, teljesen igazad van, ez a logikus magyarázat, sokan mondják ezt a környezetemben, hogy ne agyaljak. én se a gép előtt élem az életem. :) Lehet tényleg én kombinálok feszt... ahogy ő szokta mondani: Túlkombinálsz és jár az agyad a hülyeségen. Kevesebbet kéne gondolkodnod :D
2014. júl. 3. 23:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Túlparázod.

1. Írott formátumban náluk az általunk használt köszönés: Hé!

2. Nem mindenkinek egyformák az igényei. Inkább akkor van gond, ha nem nyűgös, ha véletlenül huzamosabb ideig nem talál meg.

3. A Facebook a párkapcsolatok megrontója. És ha befejez még egy beszélgetést vagy egy játékot vagy dob egy sárgát vagy összedob egy szendvicset előtte akkor mi van? Én inkább azon szoktam kiakadni, ha ezer mást csinál még kommunikáció mellett.

4. Miért, neked nincsenek jobb meg rosszabb pillanataid (lásd 5.)

5. Tipikus pasi. (Jó tudni, tipikus pasi sztereotípia-gombokat lehet rajta nyomogatni.)

6. Van ilyen, de rossz ötlet túl sokat fecsegni róla. Még a végén ő kezd el kombinálni :) Viszont annyit érdemes elmondani, hogy kivel maradtál beszélőviszonyban, legyen belőle zűr később.


Ezek közül szerintem a legnagyobb jelentősége a 2.-nak van. Abból, ha nagyon eltérőek a kommunikációs igényeitek még lehet gond.

Jó az, ha gondolkodsz, mert 5. azért érdekes, mert nem túlzásba víve fel lehet használni non-verbális problémakezelésre. Meg persze rommá lehet vele szívatni, hogy a zoknistoppoláson kezdve a felolvasóesten át minden fontosabb nála O:)

2014. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Bár tényleg így lenne, ahogy leírtad és ezek lennének a magyarázatok. :D Sokan mondják, hogy túl negatívan fogom fel, és nem itt kezdődnek a bajok. De szerintem jobb őket megelőzni. :)
2014. júl. 4. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!