Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem ertem magam. Mi ez amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem magam. Mi ez amit erzek?

Figyelt kérdés

A baratommal tavkapcsolatban elek. O az elso baratom, sosem ereztem meg ilyen kotodest es szeretetet fiu irant. Viszont ez hullamzik. Es nem tudom mitol. Ha vele vagyok a legtobbszor repkedek szinte a boldogsagtol, de van olyan hogy ha nem talalkozunk annyira szomoru leszek hogy meg a szakitas is eszembe jut, es ilyenkor megijedek magamtol hogy megse szeretem annyira mint gondolom... De tudom hogy szeretem. Es ha vele vagyok van hogy emiatt az erzes miatt rosszabb kedvem is van. Hianyzik akkor is ha velem van es szeretnem hogy tobbet foglalkozzon velem, de igy is rengeteget foglalkozik velem. 8 honapja vagyunk egyutt, es jelen pillanatban nem erzem azt az elso fellangolast amit iranta ereztem az elejen, es ilyen mar tobbszor volt, de 1-1,5 het alatt ez ujra visszajon es repkedek a boldogsagtol. Nem ertem magam...


16/L



2014. júl. 12. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is baromi fiatal vagy, és tapasztalatlan (nem bántani akarlak vele, ez nem negatív), emiatt nehezebb felismerned, értékelned a saját érzéseidet. Másodszor pedig, jó ha már most megtanulod: ilyen egy távkapcsolat. Nem véletlenül nem ajánlják, és nem véletlenül megy tönkre nagyon sokszor. Ne ess kétségbe, próbáld meg éretten átértékelni az érzéseidet, és tisztázni magadban, mit is akarsz valójában. Ha tényleg szeretitek egymást ezzel a fiúval, akkor hajrá, remélem sikerül áthidalni a távkapcsolat okozta akadályokat!
2014. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez távkapcsolatban szerintem normális. Nekem eddigi életem során csak 2 olyan kapcsolatom volt, ami nem távkapcsolat volt, de mind a kettő lefutott 2-3 hónap alatt. Viszont a kedvesemmel 2 éve boldog vagyok, és 100 km van közöttünk. Én sem érzem mindig azt az olthatatlan szerelmet, és sokszor kételkedem az érzéseimben, de mikor találkozunk, mindig olyan egyértelmű, hogy nekem mellette van a helyem, és semmiért nem hagynám el.

Próbáljatok sok színt és életet vinni a kapcsolatotokba, hogy ne laposodjon el, és nem lesz gond! :)

2014. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!