Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba aki lány.

18 éves ritka nagy kincs a mai lányok közt.

Az a baj hogy nagyon ritkán találkozunk, alig van ideje még a nyáron is.

Ősszel közelebb kerültünk egymáshoz, de mivel ő idén érettségizett alig volt ideje.

Lehívtam hozzánk Balatonra nyaralni és még az is függőben van.

Ha bevallom neki hogy szeretem akkor tán lejönne Balatonra?

Bár ez attól is függ hogy össze jövünk e ha bevallom neki hogy egy igazi kincs párja nincs az életben.

Bevalljam neki hogy szeretem?

19/f



2014. júl. 15. 01:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na és mit?
2014. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az inkább hagyjuk.
2014. júl. 15. 16:30
 13/14 anonim válasza:
Én azt mondom, már elhívtad. Várd meg míg lemegy a Balatonra hozzád és akkor tudsz egyértelműbb jelzéseket adni, illetve lehet ő is kedvel, és úgy könnyebb kideríteni :) Meg ha esetleg elmondod, mert úgy érzed el kell mondanod, akkor mégiscsak alkalmasabb úgy. És ne szalaszd el, mert bármi közbejöhet, ami miatt egy életre lehet bánkódni fogsz. Szerintem simán mondd el :) Ez olyan dolog, hogy kétesélyes. De megéri minden kockázatodat!
2014. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne a logikádra, a szívedre. Úgyis az lesz a végén.
2014. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!