Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Volt barátommal lassan egy éve hogy szakitottunk... egy faluban lakunk! Állítólag még szeret amit én biztosra tudom hogy ez nem igaz! A haverjával nagyon összemelegedtünk össze akarunk jönni...de nem birunk mert a volt palim nem hagyja azt mondta a haverjának hogy ha velem össze jön nem szól hozzá stb... de az érzelmekről nem tehetünk hogy így alakult..de nem értem mért nem hagyja hogy boldogok legyünk stb... csak magára tud gondolni! És így nagyon nem jo...már azon is gondolkodtam hogy abba hagyom az egészet és jobb lesz mindenkinek...csa k hogy szeretem és rossz lenne!!! De ő sem akarja elveszíteni a haverját amit meglehet érteni! De ő sem tudja kimondani hogy hagyjuk az egészet! Mi legyem?? vagy hogy tudnánk a volt barátomra hatni??

2014. júl. 17. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hatni rá? Mivel alapvetően önző ember, nem fog sikerülni. Amúgy meg ő a falu bikája, hogy mindenhez az engedélye kell? A haverja aki állítólag beléd van esve meg túl málé ahhoz, hogy kiálljon magáért? Röhej, hogy egyáltalán szóbaállsz ezekkel.
2014. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!