Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm el fog menni koleszba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm el fog menni koleszba. Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Most kezdi szeptemberben a 12. évet. Érettségizni fog, aztán úgy tervezi, hogy utána fel megy Pestre egyetemre. Én idén ballagtam el, szakmunkásként végeztem. Sok ember javaslatára, de leginkább barátnőm noszogatásának hatására beiratkoztam szakma utáni érettségire, mert hogy az érettségi milyen jó. Ezzel csak az a gond, hogy amikor ő le fog érettségizni, nekem utána még egy évem lesz vissza, mert két éves a felnőtt érettségi. 1 éve és 9 hónapja vagyunk együtt. Rákérdeztem hogy ha ő el megy Pestre én meg itt maradok Zala megyében, hogyan fogunk találkozni. Mondtam neki, hogy majd fellátogatok hozzá hétvégente. Erre az volt a válasza hogy biztos nagyon sokat kell majd tanulnia és nem fog ráérni. Akkor mondtam neki hogy a hónapba akkor 1-2 hétvégét töltsünk csak együtt. Az volt a válasza hogy az úgy nem jó, neki az nem elég. Azt mondta mi lenne ha addig majd befagyasztanánk a kapcsolatunkat és ha a céljainkat elértük, utána újra együtt lennénk.

2014. júl. 17. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ő nem igazán veled képzeli el a pesti életet, hanem más férfiakkal, valszeg ki akarja magát élni, de ezt ne hozd fel neki, úgy se fogja az orrodra kötni, h kicsit szabadosabb életet akar élni.
2014. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lathatoan le akar pattintani. Torodj bele. Amugy sem vagytok egy szellemi szinvonalon, az egyetemen nalad sokkal intelligensebb, intellektualisan vonzobb sracokkal fog talalkozni.


Ez van, keress magadnak hozzad illo baratnot.


Amugy a tapasztalatok szerint az ilyen diakszerelmek nem elik tul az ilyen szituaciokat. A csajod bekerul egy teljesen uj, vibraloan izgalmas kornyezetbe, te leszel az elso akit el fog felejteni.

2014. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Koliban lehet a legjobbakat hettyempettyemezni. :)
2014. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó sorokból nekem az jön ki, hogy ő egyáltalán nem szeretné ezt a kapcsolatot távkapcsolat formájában. Normál esetben megoldható lenne, de ő már most indokokat gyűjt. Ez a lány nem veled tervezi a jövőjét.
2014. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Mindenkinek arra van ideje amire akarja.

Volt nekem is olyan exem, aki egy idő után csak a kifogásokat kereste amikor találkozni akartam vele.

Hiába szerettem és Ő jelentett MINDENT!


De sebaj, túléltem. TE is túl fogod. Lesz majd más!

2014. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szemmel láthatóan ő nem is akarja, hogy folytatódjon ez a kapcsolat.

Tapasztalatból mondom, hogy ennél nagyobb akadályokat is le lehet küzdeni. Csak ő egyszerűen nem akarja. Amiket mond, az mind csak üres kifogás. Persze, már jó előre kijelenti, hogy nem fog ráérni? Ennél átlátszóbb lerázós duma nem is kell.

Tudom, hogy ez neked most neheéz, de felejtsd őt el, egy kapcsolathoz két ember kell, és szemmel láthatóan ő ezt nem akarja.

2014. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!