Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél évet külföldön gyakornokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évet külföldön gyakornokoskodtam, a barátnőm pedig azon a véleményen van, hogyha ő megvárt, akkor én is várjak rá, és ne szexeljünk egy évig, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindezt azért, mert hogy én a karrieremet választottam ő helyette, elhidegedtünk egymástól, és szüksége van rá, hogy bizonyítsak neki. Ezt még meg is értem, csak azt nem, hogy miért szexmegvonással akarja ezt elérni. Akárhogyan próbáltam erről beszélni vele, nem tudtam megérteni. Ti mit gondoltok? Egyébként Angliában voltam fél évet, úgy gondoltam, hogy ilyen lehetőségem nem adódik még egy. Ő meg dolgozik itthon, így 3x találkoztunk a fél év alatt. Kétszer én látogattam haza, egyszer ő. Szeptemberben megyek haza végleg, még egy félévem van az egyetemen. 25f, lány is 25

2014. júl. 27. 19:25
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
"Nem egy kapcsolat arról szól(na), hogy a sikerek közösek! És vele az öröm is közös." Ez így elég erős, remélem tudod? Szóval ha a másik félnek is vannak ambíciói, akkor köcsögség azt várni tőle, hogy tolja azokat félre csak azért, mert partnere ezt várja tőle, és még örüljön is neki!
2014. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Építse a karrierjét, de a barátnője felejtse el a sajátját, aha, persze.


Senki nem mondta, hogy a nő felejtse el a karrierjét, senki nem áll az útjában!

Valószínűleg fogyatékos ahhoz, hogy bármit is kezdjen magával.

Vagy elárulod, honnan szedted, hogy a saját karrierjét el kéne felejtenie?

Vagy melyik történetet olvastad, véletlenül összekevered a kérdéseket?


Még mindig kérdés, hogy a kérdező elengedné-e csak úgy a barátnőjét, ha ő lépne le fél évre?


Eddig se volt kérdés, ezután se az, hiszen elengedte.


Ismétlem, sokadszor, hátha így befogadja a szoftver, kölcsönösen voltak távol egymástól.

Mindketten egyedül voltak.


Az, hogy az egyik balra ment 2 kilométert, a másik jobbra 3-mat, vagy az egyik balra 40-et, a másik meg ugyanott maradt, a történet szempontjából semmit nem jelent.



De ha van rá logikus magyarázatod, (ha esetleg nem ismernéd a szót: [link]


hogy mi a különbség, hogy az egyik meg vagy a másik megy, ha a végeredmény ugyanaz, akkor oszd már meg velünk!

2014. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Ha pl. én karriert akarok, akkor nem érdekel, hogy két ember fizetését hozza haza a zember, mert nem csinálhatom azt, amit szeretnék. Nem kell elnyomni a másikat, ennyi az egész.
2014. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Sorry, telón belassult a net, fogalmam sincs, miért küldte el kétszer.
2014. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
22-es: Az a különbség, hogy a csaj nem akarta, hogy otthon hagyja, mert lehet, hogy már előre tudta, hogy el fog tőle hidegülni, kérdező csak lelépett, innentől viselje a következményeket.
2014. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha megjelenne a kérdező, és tisztázna néhány dolgot a szituval kapcsolatban.
2014. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

65%-os, be vagy drogozva???


Mi a fenéről beszélsz!

Olvasd már el a kérdést, mit nézel a cseh 2-t?


Nincs köze a válaszaidnak a kérdéshez!


Valami kitalált történetben élsz, a fantáziálgatásoddal helyettesíted a valóságot! Légből kapott dolgokat állítasz tényként!


Csak azért írom, ha esetleg egyedül lennél otthon bedrogozva, és nincs aki rád néz, akkor tudjad, hogy mára már elég! Nehogy baj legyen!

2014. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
27-es: Persze, mert aki nem ért egyet veletek, és nem fröcsög kórusban a csajra, az már elmebeteg meg drogos, mi?
2014. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem fröcsögök, csak megkérdezem, mennyire szereti vajon az a nő a párját, aki korlátozni akarja álmai elérésében, a jövőjének biztosításában? Mennyire szeretheti, ha fél év távollét után ahelyett, hogy egy hétig ki sem engedi az ágyból, egy év szexmegvonással bünteti? És mégis, mire fel? Mert vannak álmai, tervei a jövőjét illetően, és nem csak céltalanul teng? És ráadásul tesz is az álmaiért? A kérdező helyében én menekülnék egy ilyen kapcsolatból.
2014. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Kerida ***** válasza:

Én meg egyetértek Veronikával nagyon kulturáltan nyilvánított véleményt és még igaza is van.


Ha a lány nem akarta, hogy kimenjen külföldre akkor miért nem beszélték meg ezt előtte? Ha annyira ellenkezet volna a lány akkor nem most vágta volna be a durcit, hanem jóval előbb.


Arról nem is szólva, hogy sehol nem olvastam, hogy a lányt korlátozná a srác a karrier építésben. Tehát a lány is simán vállalhat karriert. De annak semmi értelme, hogy egy helyen élnek és csak nézegetik egymást.


Ahol zsarolás megy, ott megszűnik a kapcsolat. Én nem tudom hibáztatni a kérdezőt, mert egyszerűen annyi infónk van, hogy a fiú visszajön és a lány ilyen feltételeket szabott. Ha már az elején nem tettszett neki a szitu miért nem akkor beszélték meg?

Itt a lány veszett meg.

2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!