Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél évet külföldön gyakornokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évet külföldön gyakornokoskodtam, a barátnőm pedig azon a véleményen van, hogyha ő megvárt, akkor én is várjak rá, és ne szexeljünk egy évig, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindezt azért, mert hogy én a karrieremet választottam ő helyette, elhidegedtünk egymástól, és szüksége van rá, hogy bizonyítsak neki. Ezt még meg is értem, csak azt nem, hogy miért szexmegvonással akarja ezt elérni. Akárhogyan próbáltam erről beszélni vele, nem tudtam megérteni. Ti mit gondoltok? Egyébként Angliában voltam fél évet, úgy gondoltam, hogy ilyen lehetőségem nem adódik még egy. Ő meg dolgozik itthon, így 3x találkoztunk a fél év alatt. Kétszer én látogattam haza, egyszer ő. Szeptemberben megyek haza végleg, még egy félévem van az egyetemen. 25f, lány is 25

2014. júl. 27. 19:25
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
7-es én is lány vagyok, de ha nekem lenne olyan barátom, hogy lenne lehetősége, hogy a karrierjét épitse akkor én vele együtt örülnék és segiteném. Micsoda önzőség annak nem örülni, ha a párom előbbre viszi és sikeres, sőt még lelkifurdalást is okozni, mert ez miatt behisztizzek. Ha szeretek valakit és azt öröm éri, akkor annak én is örülnék, milyen szemétség elvenni a kedvét, megkeseriteni az örömét.
2014. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

7-es, 9-es!


Te normális vagy???


Mi az, hogy szakító ok lenne????!!!!


...ha nem téged választana.

Ha nem téged választana, (természetesen, ez nem is kérdés) akkor ő szakítana, mert egy elmebeteg lennél ha ilyet elvárnál, és elmebetegekkel nem közösködik normális ember.

És ha ő szakítana, akkor te már nem tudnál... kezded érteni?


Meg mi az, hogy neki hogy esett volna??!!


Kölcsönösen voltak távol egymástól, mindketten egyedül voltak !

2014. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

" most hagyd ott, ne húzd az idejét. "


Ki húzza kinek az idejét?

Gondolkozzál már! Ja, nőből vagy..

2014. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Szakítson is, ha nem vinne magával. Távkapcsolatnak nincs értelme, nem lehet vakon megbízni a másikban. Elmebeteg az, aki erre a világra szólított.
2014. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Építse a karrierjét, de a barátnője felejtse el a sajátját, aha, persze. Még mindig kérdés, hogy a kérdező elengedné-e csak úgy a barátnőjét, ha ő lépne le fél évre?
2014. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Nem kötelezheti szexre a barátnőjét, megingott a bizalom, jó hogy nem engedi magához. Ha ezt nem bírja ki, akkor fel is út, le is út.
2014. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Szexmegvonással zsarolni, ez nálam nem férne bele egy kapcsolatba. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor aludj vele, simivel, nyalakodással alaposan izgasd fel, de ne elégítsd ki, hanem menj, verd ki magadnak, mondván nincs szex. Ha a harmadik ilyen után nem mászik rád, akkor érdemes elgondolkozni azon, milyenek az érzései irántad.
2014. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
De ha te sem szexeltél fél évig, akkor nem értem, hogy ez mire jó. Hülyeség, hogy a karrieredet választottad helyette. Inkább nézné úgy a helyzetet, hogy a kettőtök érdeke. Ha te jobban keresel ez miatt, az neki is jó. Ez miatt akar büntetni? Ez női aggyal is durva. Inkább keress egy normális csajt.
2014. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Kerida ***** válasza:

Ez nagyon rossz hozzáállás! Ez a sárdobálás, hogy "persze a férfi építsen karriert a nő meg le van tojva"!


Nem egy kapcsolat arról szól(na), hogy a sikerek közösek! És vele az öröm is közös. Teljesen mindegy, hogy melyik fél épít karriert, mert ketten élvezitek a munka gyümölcsét.

2014. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Szexmegvonással zsarolni, ez nálam nem férne bele egy kapcsolatba. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor aludj vele, simivel, nyalakodással alaposan izgasd fel, de ne elégítsd ki, hanem menj, verd ki magadnak, mondván nincs szex. Ha a harmadik ilyen után nem mászik rád, akkor érdemes elgondolkozni azon, milyenek az érzései irántad.
2014. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!