Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél évet külföldön gyakornokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évet külföldön gyakornokoskodtam, a barátnőm pedig azon a véleményen van, hogyha ő megvárt, akkor én is várjak rá, és ne szexeljünk egy évig, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindezt azért, mert hogy én a karrieremet választottam ő helyette, elhidegedtünk egymástól, és szüksége van rá, hogy bizonyítsak neki. Ezt még meg is értem, csak azt nem, hogy miért szexmegvonással akarja ezt elérni. Akárhogyan próbáltam erről beszélni vele, nem tudtam megérteni. Ti mit gondoltok? Egyébként Angliában voltam fél évet, úgy gondoltam, hogy ilyen lehetőségem nem adódik még egy. Ő meg dolgozik itthon, így 3x találkoztunk a fél év alatt. Kétszer én látogattam haza, egyszer ő. Szeptemberben megyek haza végleg, még egy félévem van az egyetemen. 25f, lány is 25

2014. júl. 27. 19:25
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Válasz a 65%-os kérdéseire:

Nem csajoztam be idekinn, nem is volt szándékomban, nem ezért mentem ki.

Ha el akarna menni fél évre, mert fontosnak érzi, elengedném. Nem lenne könnyű persze, de mivel én is megtettem, hogy "elhagytam" úgymond fél évre, ő is megteheti. Nem várok el többet a másiktól, mint amennyit tőlem kap, de sokkal kevesebbet sem.

Nem hidegültem el előtte, nem ezért akartam kimenni, előtte jól működött a kapcsolat. Olyan esélyt kaptam, ami nem biztos hogy a későbbiekben az ölembe hullik, ezért éltem a fél éves angliai lehetőséggel.

Szóval a kérdés az, inkább a nők felé, hogy csinált már valaki hasonlót, hogy szexmegvonással akart valamit elérni, vagy megbosszulni? És ha igen, mi lett az eredménye. Szóval én ezzel nem értek egyet, de hátha van valami női érthető magyarázat, nem csak a barátnőm kattant be.

2014. júl. 27. 22:00
 32/46 anonim ***** válasza:
Erre nincs érthető magyarázat.
2014. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy ki mit csinálta-e ugyanezt meg vagy nem, a lényeg, hogy együtt akarsz-e vele maradni. Ha igen, akkor ki kell bírnod, ha nem, akkor most lépj le tőle.
2014. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Magyarázat pedig van, félig-meddig, mégpedig az, hogy valószínűleg már nem bízik meg benned, ezért nem akar veled lefeküdni.
2014. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott, hogy miért nem akar veled lefeküdni?
2014. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Nem szolgáltam rá, hogy ne bízzon bennem. Szinte minden nap felhívom telefonon, vagy sms-t küldök, hogy mi van velem. Indoklásnak pedig azt mondta, amit a kérdésbe kiírtam. "Ha én vártam rád, te is várj rám, mutasd meg ezzel, hogy tényleg szeretsz". Ennyi. Csak ha most ezt teszi, mi lesz később? Ettől félek. Meg én még meg is próbálnám, csak az meg nekem rossz, ha az ágyban egymás mellett fekszünk, és nem érhetek hozzá. Főleg ugye reggelente....férfiak ezt értik. Akkor inkább már nem is alszom mellette, mert csak rossz lesz, de akkor meg elindul a lejtőn a kapcsolat. Szóval vannak kétségeim, ezért kérek tanácsot, hogy mi legyen.
2014. júl. 27. 23:14
 37/46 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha mindezt neki is elmondanád?
2014. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Megtettem már
2014. júl. 28. 00:03
 39/46 anonim ***** válasza:
És mit válaszolt?
2014. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Ugyanazt, amit az előbb leírtam.
2014. júl. 28. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!